Loading Events
LACHY DOLEY (AUS) & Louie Fontaine (DK/LV)

(Noticis pasākums) LACHY DOLEY (AUS) & Louie Fontaine (DK/LV)

02.12.2023 20:00
Fontaine Palace Club, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Par Hammond ērģeļu Džimiju Hendriksu dēvētais Lachy Doley no Austrālijas ir mūsdienu slavenākais blūza soulroka ērģelnieks pasaulē. Savas karjeras laikā Lachy Doley ir sadarbojies ar vairākiem slaveniem māksliniekiem, tostarp Bootsy Collins, Joe Bonamassa, Jimmy Barnes un Glen Hughes. Viņš ir uzstājies vairāk nekā 20 valstīs un nospēlējis vairāk nekā 500 koncertu visā pasaulē, tostarp arī piedalījies Byron Bay blūza festivālā, Monreālas džeza festivālā, Sidnejas Operas namā un daudzos citos. Lachy Doley ir īsts muzikāls spēks, kura neticamās prasmes, dvēseliskie priekšnesumi un dinamiskā personība ir padarījuši viņu par fanu iecienītu un pieprasītu izpildītāju visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai viņš spēlē ar pilnu grupu vai uzstājas kā solo mākslinieks, Doley vienmēr iepriecina publiku, un viņa koncerti ir patiešām neaizmirstami.

Šī gada Eiropas tūres ietvaros, Lachy Doley ir apvienojies kopā ar dāņu mūziķi Louie Fontaine, kuri kopā ar savām pavadošajām grupām būs sagatavojuši krāšņu koncerta programmu divās daļās, ko skatītāji varēs pieredzēt tikai trīs pilsētās : Kauņā, Klaipēdā un Liepājā.

Louie Fontaine ir dziedātājs, ģitārists un basģitārists, kurš raksta dziesmas dažādos mūzikas stilos, kas bieži izklāsta amizantus, oriģinālus, dažkārt pat baisus stāstus. Viņš ir arī iespaidīgs blūza mūziķis, kurš pilnveidojis savu amatu, pavadot laiku un spēlējot kopā ar Luiziānas soul/R&B meistaru Rokiju Čārlzu. Fonteins ir arī uzbūvējis pasaulē lielāko mehānisko bungu mašīnu ar nosaukumu “The Beat Machine”, kam sekoja šovs “Louie Fontaine and the Living Dead”.
Fonteina albums “The Sun Ain’t Black”, ko varēs dzirdēt arī gaidāmajos koncertos, ir trīs gadu desmitu pieredzes rezultāts. Albums ierakstīts americana stilā, kurā primāri varēsiet saklausīt blūza, kantrī kā arī ārtroka mūzikas žanrus. Fonteins mīl izklaidēt publiku, izmantojot teatrālus elementus, attiecīgi katrs no viņa rokkoncertiem rezultējas oriģinālā šovā, kas pilns ar pārsteigumiem. “Viens no pirmajiem projektiem, ko veicu 90. gados, bija rokmūzikls “Murder before Justice”, Fonteins skaidro: “Es ar to uzstājos vairāk nekā 300 reižu, tāpēc arī mūsdienās mani koncerti ir ļoti teatrāli. Uzstājoties dzīvajā, man patīk mainīt tērpus un uz skatuves būt nedaudz vairāk kā tikai mūziķim ar ģitāru.”
Louie Fontaine gaidāmā koncerta grupas sastāvā spēlēs tādi mūziķi kā Artis Ločmelis no grupas « Latvian Blues Band » un « Organ Trio »; Rick Feds, kurš tiek uzskatīts par vienu no pasaulē labākajiem pirkstu bundziniekiem (finger-drummer), kā arī ir šī brīža bundzinieks grupai « Jumprava » ; ģitāras virtuozs Rick Heart, kurš ir Fonteina ilgadējais skatuves biedrs, apguvis akadēmisko mūziku un spēlē arī tādus
instrumentus kā Hammond ērģeles un pedāļa tērauda ģitāru ; visbeidzot, grupai pievienosies arī Luija Fonteina dēls Fandango Fonteins, kurš ir daudzpusīgs mākslinieks, talantīgs gleznotājs un basģitārists.
Jebkurš mūzikas cienītājs tiek aicināts uz Lachy Dolley un Louie Fontaine vienīgo kopīgo koncertu
Latvijā, kurš norisināsies 2. decembrī mūzikas klubā « Fontaine Palace » Liepājā (Dzirnavu iela 4).

Ieeja no plkst.19:00
Koncertu sākums:
20:00 – “Louie Fontaine & Band”
21:00 – “Lachy Doley Group”

Lasīt vairāk...Citi pasākumi