Loading Events

GREGORIANS tūre ‘PURE CHANTS’

2. decembris plkst. 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

KORIS GREGORIAN
2.decembrī, Arēna Rīga

Savas jaunās koncerttūres Pure Chants ietvaros Rīgā atkal viesosies pasaulē visskanīgākais koris Gregorian, kas jau vairākkārt uzstājies Latvijā.

Populārais Gregorian koris nāk no Vācijas, un tas ir pazīstams ar savām pop un roka dziesmām, kuras iedvesmojušas baznīcas gregoriskais dziedājums. Koris jau divdesmit gadus sniedz brīnišķīgus koncertus. Neparasti skanējumi apvienojumā ar spēcīgu iestudējumu nodrošina neaizmirstamu koncerta baudījumu. 2. decembrī Arēnā Rīga notiks Gregorian jaunā albuma Pure Chants koncertuzvedums.

2021. gada decembrī izdotajā albumā Pure Chants skan klasiskas kora dziesmas, ko papildina folka un popmūzikas favorīti. Pure Chants pasaules turneja sākās 2023. gada sākumā un ietver vairāk nekā 180 koncertus Eiropā, Āzijā, kā arī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Koncertā skanēs tradicionālu melodiju izlase, kas mīsies ar laikmetīgiem skaņdarbiem, ko pavadīs kvalitatīvs iestudējums ar izcilu apgaismojumu un jaudīgu skanējumu. Lielāko hitu programmā iekļautas tādas dziesmas kā “Sound of Silence” (Simons un Garfunkels), “Moment of Peace”, “Hallelujah” (Leonards Koens), “Fix You” (Coldplay), “My Heart Will Go On” (Selīna Diona). ), “Sadeness” (Enigma), “Ameno” (Ēra) un citi.

Gregorian raksturo harmonisks vokāls instrumentālu aranžējumu pavadījumā, un tā priekšgalā ir tā dibinātājs Frenks Pētersons. Koris ir uzstājies arēnās, teātros un baznīcās Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. Gregorian koncertus 31 valstī kopumā apmeklējuši 3 miljoni cilvēku. Kora repertuāru veido gandrīz 300 dziesmas, sākot no klasiskās mūzikas līdz estrādes dziesmām un mūsdienu rokam.

1999. gadā Gregorian izdeva savu pirmo albumu Masters Of Chant, kas kļuva par tāda paša nosaukuma desmit albumu sēriju, kas izdota līdz 2015. gadam. Pa šo laiku koris ir izdevis vairākus citus albumus, tostarp Ziemassvētku albumu, vairākas labāko hitu kolekcijas, dzīvu koncertu ierakstus, un mūzikas video albumus. Gregorian ir pārdevis vairāk nekā 10 miljonus ierakstu visā pasaulē un ir ieguvis zelta un platīna statusu 24 valstīs.

Biļetes jau pieejamas Biļešu serviss.

Gregorian Instagram: https://www.instagram.com/gregorianofficial/
Gregorian Facebook: https://www.facebook.com/gregorianofficial
Gregorian Spotify: https://open.spotify.com/artist/5QO1NNCLglKxgogzx6XLJn

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi