Loading Events
KISS Forever band. 50 Years of KISS Tour 2024

(Noticis pasākums) KISS Forever band. 50 Years of KISS Tour 2024

20.04.2024 20:00
Klubs Melnā Piektdiena, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Aprīlī Rīgā uzstāsies Eiropas labākā KISS atdarinātājgrupa KISS Forever Band

Svinot leģendārās grupas KISS 50 gadu garo radošo karjeru, 20.aprīlī klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies atdarinātājgrupa KISS Forever Band.

Repertuārā izskanēs gan klasiskie hiti Rock and Roll All Nite, Crazy Nights, I Was Made For Lovin’ You, Detroit Rock City, Lick it up, Beth, Love Gun, Shout It Out Loud, War Machine, gan pašu KISS retāk spēlētas kompozīcijas no dažādiem daiļrades posmiem.

 Savulaik tieši KISS Forever Band 200 citu līdzīgu grupu konkurencē tika atzīta par Eiropas labākajiem KISS atdarinātājiem un pat uzaicināti uzstāties Lasvegasā.

 Biļešu iepriekšpārdošana visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā no 6.oktobra

KISS Forever Band tika izveidota 1995.gadā ar mērķi šad tad sanākt kopā un uzspēlēt grupasbiedru tik iemīļotās KISS kompozīcijas. Taču tā gadījās, ka viena publiska uzstāšanās veda pie nākamās un tā savukārt pie vēl nākamās, kamēr koncertu skaits sāka augt aritmētiskā progresijā. Ja vēl 1997.gadā tie bija 4–5–6 koncerti gadā, tad pamazām uzstāšanos skaits jau sasniedza 70-80, aptverot vai visu Eiropu no Ungārijas, Vācijas, Šveices, Austrijas un Nīderlandes līdz Itālijai, Spānijai, Portugālei, Maltai, Skandināvijas valstīm un Lielbritānijai. Daži koncerti sniegti pat tik tālās valstīs, kā ASV, Kanāda Koreja un Japāna.

Dažādas ietilpības klubi, pasākumi un festivāli – tūkstošiem un tūkstošiem skatītāju jau novērtējuši KISS Forever Band profesionalitāti un apbrīnojamo līdzību ar oriģinālajiem KISS!

2023.gada septembrī KISS Forever Band nosvinēja zīmīgu jubileju – nospēlēts 1’500. koncerts! Kas gan ko tādu būtu gaidījis no domubiedru četrotnes, kas tālajā 1995.gadā sanāca kopā, lai tāpat vien uzspēlētu savu elku KISS radīto mūziku?! Turklāt viņu sniegumu atzinīgi novērtējuši paši KISS, 1997.gadā tiekoties, noskatoties uzstāšanos un vēlāk kopīgi ieturot pusdienas.

Interesanti, ka KISS Forever Band ierakstījuši arī 3 albumus un 1 koncertu DVD. Šāds solis nav raksturīgs atdarinātājgrupām, un uz to daļēji pamudināja koncertu apmeklētāji, kas izteica vēlmi pēc ierakstiem, ko varētu iegādāties un klausīties mājās vai kur citur.

Tagad arī mums būs iespēja novērtēt KISS Forever Band un dziedāt līdzi nu jau par leģendāriem kļuvušiem KISS hitiem.

KISS Forever Band ar “50 years of KISS” hitu programmu 20.aprīlī klubā “Melnā Piektdiena”.

Biļetes – “Biļešu servisā”.

Vairāk info:

https://www.facebook.com/KISSForeverBandOfficial

https://www.facebook.com/ltipsagency

Video:
https://youtu.be/Sljuj7UoqSA
https://youtu.be/bharM2bWG1g
https://youtu.be/4LfQWwh0LHI

Vairāk informācijas: https://www.kissforeverband.hu/kfb_eng.html

Lasīt vairāk...Citi pasākumi