Loading Events
Balle “Sapnis pavasara naktī”

(Noticis pasākums) Balle “Sapnis pavasara naktī”

20.04.2024 22:00
H2O 6 kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ikvienam ir savs sapnis. Kādam pavisam drīz uzsmaidīs veiksme, patīkami pārsteidzot viņu ar kāroto kā pirmie pavasara saules stari. Tikmēr kāds cits vēl ilgosies un tieksies uz sapni – mirdzošu kā Polārā zvaigzne siltā naktī. Parasti ir grūti paredzēt, kad notiks iecerētais un ilgi lolotais brīnums, bet ne šoreiz. Mūsu pavasara sapņa piepildīšanās laiks ir zināms – 20.aprīļa plkst. 22.00 H2O 6 kvartāla Aisteres zālē.

Glauni uzvalki, dejā plandošas kleitas, apburoša mūzika un spožas gaismas. “Sapnis pavasara naktī” būs kas vairāk par vienkāršu balli. Tas būs mirklis, kurā varēsi ļauties pasaku burvībai un piedzīvot šī pavasara maģiskāko vakaru. Pavasara sapnis ir jāpiedzīvo skaisti un labā kompānijā, tāpēc dodies kopā ar saviem mīļajiem uz RSU SP balli “Sapnis pavasara naktī”!

Pavasara balles dress code: black tie optional.

Biļešu cenas: No 13. marta līdz 17. aprīlim RSU studentiem – 5.20 EUR; citu AII studentiem – 7.20 EUR. No 18. aprīļa līdz 20. aprīlim RSU studentiem – 7.20 EUR; citu AII studentiem – 9.20 EUR.

Ja Tev ir ielūgums uz RSU SP Gada balvas “Zelta pakavs” ceremoniju, atsevišķu biļeti uz balli iegādāties nav nepieciešams.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi