Loading Events
Kandavas pilsētas svētki

(Noticis pasākums) Kandavas pilsētas svētki

26.05.2023 - 27.05.2023 23:00
Kandava, Kandava, Latvija

Pasākuma informācija

No 26. līdz 27. maijam gaidāmi Kandavas pilsētas svētki „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”.

Piektdien, 26. maijā svētki tiks atklāti Kandavas novadpētniecības muzejā ar aktieru performancēm, pēc tām komponista J. Tabūna autorkoncerts Bruņinieku pilskalnā un iespēja apmeklēt teātra pagalmus. Piektdienas vakars noslēgsies vecpilsētas promenādē ar dziedošo aktieru koncertu.

Sestdien, 27.maijā, kā ierasts, svētki sāksies ar makšķerēšanas sacensībām pie Abavas tilta. Dienas laikā gaidāmas 3×3 basketbola sacensības, svētku tirgus depo laukumā, bērnu pilsētiņa un “Pīlīšu regate” Promenādē. Būs skatāms šovs „Latvju saimnieces tiekas Kandavā” un baudāmi dažādi koncerti Promenādē. Pēc Svētku gājiena, kurš noslēgsies brīvdabas estrādē “Ozolāji”, visi varēs baudīt lielo svētku koncertu „Intars Busulis un Kārlis Lācis”, bet pēc tā- dejot zaļumballē.

Arī šogad gājienā aicinām iesaistīties un sevi prezentēt uzņēmumus, iestādes, apvienības un biedrības, kā arī iedzīvotājus, apvienojoties draugu un radu saimēs tā kuplinot svētku gājienu.

Pulcēšanās paredzēta no plkst. 19.00 pie Katoļu baznīcas. Gājiens virzīsies no Katoļu baznīcas līdz Brīvdabas estrādei “Ozolāji”, kurā gaidāms lielais svētku koncerts: Intars Busulis un Abonementa orķestris: Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Karīna Tropa, Vineta Elksne.

Gaidīsim pieteikumus līdz 20.maijam, aizpildot pieteikšanās anketu, kurā jānorāda sekojoša informācija:
1) Iestādes pilns nosaukums/Kolektīva nosaukums;
2) Dalībnieku skaits;
3) Neliels apraksts par iestādi, īsa informācija (3-4 teikumi), kuru dzirdēsiet kā uzsaukumu gājiena laikā;
4) Komandas moto vai novēlējums pilsētas svētkos;
5) Komandas kontaktpersona un tālrunis;
6) Komandas e-pasta adrese.

Gājienā aicinām izpausties radoši un padomāt par vizuālo noformējumu atbilstoši svētku devīzei “Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”!

Pieteikuma anketa šeit: https://docs.google.com/forms/…

*Programmā iespējamas izmaiņas

Lasīt vairāk...Citi pasākumi