Loading Events
Holiday Fest!

(Noticis pasākums) Holiday Fest!

26.05.2023 19:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pirmās 500 biļetes – par īpašu cenu 27€! Nenokavē! 🙂

HOLIDAY FEST! – šī ir ilgi gaidītā vasaras ballīte, kas notiks modernajā WONDERSALĀ Andrejostā, Rīgā 26. maijā!

Šī pēdējā pavasara nedēļas nogale solās būt notikums, kas dos enerģiju visai vasarai!

HOLIDAY FEST uzstāsies mākslinieki no Latvijas, Ukrainas, Beļģijas un Vācijas.

3LIVE PROJECT & [EX] DA BASS – enerģisks latviešu projekts, kurā piedalās taustiņinstrumentālists Einārs Latiševs, trompetists Normunds Plesis un dīdžejs Mareks Dainis jeb [Ex] Da Bass. Savā virtuozajā stilā viņi izpildīs gan mūsdienās populārus hitus, gan pagājušo gadu remiksus.

ESTRADARADA no Kijevas ir autori megahitam “Vitе nado vijti”, kas vietnē YouTube ieguvis vairāk nekā 90 miljonus skatījumu un kļuvis par vienu no galvenajiem hitiem Ukrainā un NVS valstīs. Grupas repertuāru veido deju hiti ukraiņu, krievu un angļu valodā tehno, house, soul, disco un indie pop stilā.

DANZEL ir beļģu house un Europop mūziķis. Pazīstams ar savām kaverversijām dziesmām “Pump it up”, “You Spin Me Round”, kā arī saviem oriģinālajiem deju projektiem, piemēram, “You are all of that”, “Put your hands up in the air”, “What is life” un citiem.

Vakara noslēgumā uzstāsies SASH! – vācu deju projekts, kas ieguva pasaules slavu 90. gadu vidū un turpina priecēt fanus ar savu mūziku līdz pat šai dienai. Savas karjeras laikā puiši visā pasaulē pārdevuši 22 miljonus albumu un ieguvuši 65 zelta un platīna balvas, guvuši atzinību Eurodance/Techno/Trance žanros. Slavens ar megahitiem “Ecuador”, “Encore Une Fois”, “Stay”, “La primavera”, kas ieņēma pirmo vietu pasaules topos, un videoklipi tika pārraidīti visos populārajos mūzikas kanālos.

WONDERSALAS atjaunošanā ieguldīts vairāk nekā pusmiljons eiro, jūs gaida mūsdienīga gaisma un skaņa, labiekārtota teritorija ar milzīgu jaunu deju grīdu un ērtām VIP zonām, kur baudīt lielisku mūziku, kokteiļus un brīnišķīgu vasaras atmosfēru. Tā būs “gadsimta diskotēka”, kuru jūs nevēlaties palaist garām!

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi