Loading Events
Kalvis Troska Dobelē Stand – up komēdijas izrāde  “Mušpapīrs”

(Noticis pasākums) Kalvis Troska Dobelē Stand – up komēdijas izrāde “Mušpapīrs”

09.05.2024 19:00

Pasākuma informācija

Komiķis Kalvis Troska dodas Latvijas tūrē ar stāvizrādi “Mušpapīrs”

Komiķis Kalvis Troska izziņo savu jaunāko stand-up komēdijas izrādi “Mušpapīrs” un dodas Latvijas tūrē. “Mušpapīrs” pirmizrādi piedzīvos 24.martā, kultūras namā “Wiktorija”, Liepājā, un izrāde būs redzama vēl daudzās pilsētās, tūri noslēdzot 11.maijā, Rīgā, Spīķeru koncertzālē. “Mušpapīru” iesildīs “Comedy Latvia” biedrs Kārlis Strautiņš.
Dobeles pilsētas kultūras namā izrāde 2024. gada 9. maijā plkst. 19.0

Kā pats Kalvis stāsta, stāvizrāde “Mušpapīrs” ir ikvienam, kurš ir jebkādās attiecībās – ar sievu, bērniem, suņiem, kukaiņiem, pasauli vai sevi, jo mēs visi kādreiz mirsim, cerams gan, ka laimīgi.
“Precējies. Ir kaķis. Tā īsumā varētu raksturot manu jauno ikdienu. Taču laulība ir kas daudz vairāk – tā ir dzīve, kurā man aiz sevis nemitīgi jāsavāc nosviestās apenes, pirms gulētiešanas sievai gultā kaut kas jāpienes klāt (arī kaķis), bet apziņa “līdz nāve mūs šķirs” ir kļuvusi par kaut ko reālu un sasniedzamu. Un nē, sieva, es mūsu kaķa bērēs neraudāšu, jo esmu no laukiem, ” par gaidāmo izrādi stāsta komiķis Kalvis Troska.
Kalvis Troska ir absurda komēdijas meistars un oriģinālākais komiķis Latvijā. “Comedy Latvia” sastāvā jau kopš 2014.gada. 2022.gadā Kalvis Troska ieguva komiķa balvu “Grābeklis” par gada labāko joku, bet 2023.gadā viņš ir atzīts par Latvijas gada komiķi.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi