Loading Events
Jakone and A.V.G at Tower Concert Hall by Bling (PĀRCELTS no 08.12.2023)

(Noticis pasākums) Jakone and A.V.G at Tower Concert Hall by Bling (PĀRCELTS no 08.12.2023)

23.02.2024 - 24.02.2024 01:00
Tower Club Riga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2024. gada Karstākā ballīte . Jaunajā Tower klubā sola kļūt par īstu notikumu hiphopa mūzikas cienītājiem. Pasākums paredzēts 23. februārī. Vakara galvenais notikums būs Jakone & A.V.G uzstāšanās, kuri pirmo reizi uzstāsies Eiropā!
Jakone & A.V.G – Krievijas hiphopa virziena uzlecošās zvaigznes, hitu “Платинум”, “Курить”, “Самый молодой”, “Я плачу” un daudzu citu autori. Šos puišus pamatoti var uzskatīt par īstiem hitu veidotājiem, kuru katrs izlaidums vienmēr ielaužas topos, visaugstākajās pozīcijās.

https://www.youtube.com/watch?v=aOLXZOc2iwk

https://www.youtube.com/watch?v=W9jScgd3t5I

Pasākuma sākums paredzēts plkst. 20:00, kad dīdžeji sāks iesildīt atmosfēru un gatavot apmeklētājus neticamam hiphopa šovam. Galvenie mākslinieki Jakone & A.V.G uz skatuves kāps plkst. 21:00 un sniegs neaizmirstamas emocijas, kas būs enerģijas un kvalitatīvas mūzikas pilnas.

Pasākums ilgs līdz plkst. 01:00, tāpēc jums būs pietiekami daudz laika, lai izbaudītu mūziku, dejas un nakts atmosfēru. Būs daudz iespēju satikt domubiedrus, kā arī radīt neaizmirstamas atmiņas. Apmeklētāji, kas nav sasnieguši pilngadību, pamet klubu pulksten 23:00

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties pirmajā hiphopa ballītē no Bling with Jakone & A.V.G Rīgā. Biļetes jau ir pārdošanā, tāpēc neaizmirsti rezervēt savu vietu šajā kolorītajā muzikālajā pasākumā!

16+

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi