Loading Events
Pilsētas Minifestivāls: Patrisha un Katō

(Noticis pasākums) Pilsētas Minifestivāls: Patrisha un Katō

23.02.2024 20:00
Tu jau zini Kur., Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pilsētas minifestivāls: Patrisha un KATŌ

Šī nav raķešu zinātne, tas ir vakars bez robežām un vasara ziemā! 

23. februārī ANGĀRS x Tu jau zini kur ielūdz aizmirsties jaunās paaudzes svaigākajos un spožākajos talantos – solo māksliniecēs Patrisha un KATŌ.

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur minifestivāls? Jauna koncepta notikums, kurā savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP

Patrisha

KATŌ

DJ (TBA)

MAP

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES

Līdz 1. janvārim EARLY BIRDS 12 EUR

No 2. janvāra 15 EUR

Pasākuma dienā 18 EUR

VAIRĀK

PATRISHA ir pirmā latviešu māksliniece, kurai tika noslēgts līgums ar mūzikas izdevniecību Universal Music. Pirmais izdotais singls  “Es varu būt tā” kļuva par vienu no spēlētākajām dziesmām Latvijas radiostacijās, savukārt Youtube skatījumi tuvojas 3 miljoniem klausījumu. Mini albums “Patrisha bija šeit”,  kas tapis sadarbībā mūziķiem un producentiem no Latvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Somijas, 2020.gada sākumā ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākā debija”. Savukārt 2023. gada pavasarī kopā ar mākslinieku Fiņķi izdotais singls “Raķešu zinātne” joprojām saglabā pozīcijas starp spēlētākajām dziesmām Latvijas populārākajās radiostacijās.

KATŌ ar veiksmīgu debiju sevi pieteica 2019. gada februārī, izdodot singlu “Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tika izdots arī pirmais mazalbums “Ko mani putni ēd”, kas tika atzīts par stbailu pieteikumu Latvijas popmūzikā. To apstiprināja nominācija Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Gada debija”. Gada laikā KATŌ iekaroja vairāku Latvijas radio staciju TOP’u virsotnes – debijas singls “Es gāju par tālu” Latvijas Radio 2 “Muzikālās bankas 2019” apbalvošanas ceremonijā atzīts par gada 10. vērtīgāko dziesmu. 2021. gads rezultējās ar KATŌ pirmo pilnmetrāžas albumu “Es tā jūtos”, kas tika izziņots februārī ar singlu “Naktstauriņš” izceļot tādas vērtības kā latviskā identitāte, sievišķība, mīlestība un domas vienkāršums. Dziedātāja savu mūziku raksturo kā Indie-pop, un tās radīšanai iedvesmojas no savas pieredzes un novērojumiem. Dziesmas ir sirsnīgas un viegli uztveramas. Tajās teju katrs klausītājs un koncertu apmeklētājs var atrast daļiņu no sevis.

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi