Loading Events
Hip – Hop kultūras festivāls ‘The BRONX’

(Noticis pasākums) Hip – Hop kultūras festivāls ‘The BRONX’

10.06.2023 - 11.06.2023 05:00
Tallinas ielas kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sestdien, 10.jūnijā, Tallinas ielas kvartālā norisināsies jaudīgs vienas dienas hip-hop festivāls “The BRONX”, kas norisināsies no 15:00 līdz pat rītausmai. Šis solās būt vienreizējs hip-hop kultūras pasākums tepat Rīgā, kas vienlaikus sevī iekļaus dažādus hip-hop kultūras aspektus un māksliniekus vienuviet.

Uz vairākām skatuvēm gan iekštelpās, gan ārtelpās uzstāsies Latvijā zināmi un atzīti šī žanra mākslinieki gan reperi, kā Eliots, xantikvariāts, Ods x goča, Amanito, I MEAN LOVE, E.V. x VEIDERS, Brīvrunu Projekts, Kurts, March, Krisy, Mauzoleju Muuzika, Steps, Kjuumanis, Idus Abra, Ivans Baigais, Roberts Gobziņš, SourJ, Ginger Mane, kurus papildinās jau iemīlēti diskdžokeji, kā miksmāsteri AG un Raitis, Oriole, Goodzh, Cukurpaps, 24K, M&M, GaRi, PM2AM, Birch Please, CASH ONLY, Flows, BeLiva u.c.

Pasākuma ietvaros gaidāmi vairāki pārsteigumi vasarīgākai hip-hop ballītei kā, piemēram, hip-hop dejas, grafiti un brīvrunu balts – detaļas tiks izziņotas jau tuvākajā laikā. Tallinas ielas kvartāla teritorijā arī iespējams garšīgi un kārtīgi paēst, lai spētu ar pilnu enerģiju izbaudīt festivālu! Hip-hop mūzika šobrīd ir vadošais žanrs pasaulē, turklāt šogad hip-hops svin 50 gadus, līdz ar to esiet gaidīti uz šo kulturāli piepildīto pasākumu!

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs un interneta vietnē. Early bird biļetes pieejamas jau tagad, vēlāk cena kļūst augstāka. Biļetes būs arī iespējams iegādāties pasākuma dienā pie festivāla teritorijas ieejas.

Seko mūsu sociālo mediju profiliem un gaidi jaunumus jau drīzumā!

Instagram: thebronxfest (preses relīzes un BS gadījumā vajag linku – https://ej.uz/thebronxfest)
Facebook: The BRONX fest (preses relīzes un BS gadījumā vajag linku – https://ej.uz/thebronxfestivāls)

Apmeklējot festivālu, Tu apstiprini, ka esi informēts un atļauj sevi filmēt un fotogrāfēt festivāla norises laikā, kā arī iegūto materiālu izmantot festivāla reklāmas un mārketinga nolūkiem.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi