Loading Events
Beach Fest Rēzeknē

(Noticis pasākums) Beach Fest Rēzeknē

10.06.2023 - 11.06.2023 14:00
Kovšu ezera kempinga vieta, Rēzekne, Latvija

Pasākuma informācija

Iestartē vasaru Beach Fest, Rēzeknē! 

Pirmo reizi Rēzeknē, Kovšu ezera krastā, jaunajā kempinga vietā “Camper Park”

pludmales ballīte divu dienu garumā 10.un 11.jūnijā kopā ar apvienību “Latgalīšu Reps”

Tas būs aizraujošs un raibs vasarīgu emociju piedzīvojums, kas sevī iekļaus dzīvās mūzikas koncertus, dažādu žanru DJ performances uz divām skatuvēm, šovus, putu balli bērniem, radošās darbnīcas un citus pārsteigumus.

Galvenā skatuve pulcēs ap sevi visdažādākās mūzikas cienītājus, jo dienas sākumā tur būs putu balle bērniem (un ne tikai), pēc kuras uz skatuves kāps festivāla Summer House leģendas un aizsācēji Ed Mag un SteveK, kā arī Rēzeknes džezisti “Never Ending Question”, grupa no Daugavpils Mother’s Grandmothers, LATGALĪŠU REPS, DJ Cimmis, DJ NonSerious un citi.

CHILL skatuvē dienas gaitā (10.jūnijā) notiks vairākas muzikālās darbnīcas, kur ikvienam interesentam būs iespēja pieredzējušu mūziķu vadībā izmēģināt dažādus tradicionālos muzikas instrumentus kā, piemēram, bungas, ģitāra, kā arī elektorniskos mūzikas radītājus – analogos sintezatorus. Būs arī DJ darbnīca, kur gan lieliem, gan maziem būs iespēja izmēģināt sevi DJ lomā un saprast, cik viegli vai sarežģīti tas ir.
Pēc muzikālajām darbnīcām ir paredzēts atvērtais muzikālais džems, kur ikviens varēs ņemt dalību, lai kopīgi radītu unikālu skaņu piedzīvojumu.

Tuvojoties vakaram, CHILL skatuvi piepildīs gaismas un video projekcijas, radoši mākslinieki ar muzikālām performancēm un DJi ar relaksējošiem ritmiem. Tā būs vieta, kur atslābināt savu ķermeni, prātu, un uzlādēties. Būs grūti nepamanīt arī ugunskura iedegšanu un uguns šovu saulrietā.

Mazajiem apmeklētājiem plkst. 13:00 sarūpēta kārtīga putu ballīte ar animāciju, lieliem burbuļiem, kā arī piepūšamās atrakcijas un batuti, kur varēs kārtīgi izpriecāties. Lai vairot festivāla sajūtu, rīkotāji būs sarūpējuši arī sejas apzīmēšanas darbnīcas.

Tiem, kas jau māk droši un stabili peldēt, būs iespēja izmantot piepūšamās atrakcijas uz ūdens. Papildus šim, abu dienu garumā būs iespēja doties 30 min izbraucienos ar plostu Kovšu ezerā, ka arī pieejama laiva un SUP dēļi izbraucieniem.

Festivālā būs izvietota arī telšu pilsētiņa, kas ļaus apmeklētājiem palikt pa nakti festivāla teritorijā, Kovšu ezera krastā. Neatkarīgi no tā, vai dzīvo Rēzeknē vai nedaudz tālāk, Tev būs kur palikt un baudīt Beach Fest pēc pilnas programmas.

Nākošajā festivāla rītā 9:00 modināsim savus ķermeņus vadītā rīta rosmē un gatavosimies jaunai dienai. Brokastīs būs papildus pieejama arī uz ugunskura vārīta zupa, kas perfekti līdzēs, lai atgūt iepriekšējā naktī izlietoto enerģiju un dzīvesprieku. Brokastu muzikālo devu sniegs Madwoods. 11.jūnija galvenais viesis – viena no slavenākajām DJ meitenēm Latvijā un 100% Latgalē – DJ Deila. Pasākuma noslēgums 11.jūnija 14:00.

Nepalaid garām šo jaudīgo vasaras sākumu, jo visi tiekamies Beach Fest Rēzeknē!

Biļetē iekļauts:
+ brīva 2 dienu piekļuve festivālam
+ Vieta telšu pilsētiņā
+ Apmeklējums visās radošajās un muzikālajās darbnīcās
+ Kuponu 1 bezmaksas apmeklējumam katrā festivāla piedāvātajā aktivitātē (piemēram, piepūšamās atrakcijas un batuti, piepūšamās atrakcijas uz ūdens, izbrauciens ar plostu u.c.)

Pasākums piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Biļešu cena: 20 Eur
Ģimenes biļete: 35 Eur (2 +1 vai 2 + 2 )

Festivāla dienā biļetes cena būs dārgāka.

Vairāk info par pasākumu un detalizētu programmu meklē:
Ej.uz/BeachFestLV

Lasīt vairāk...Citi pasākumi