Loading Events
Festivāls EROTS 2020

(Noticis pasākums) Festivāls EROTS 2020

21.02.2020 - 23.02.2020 03:00

Pasākuma informācija

Festivāls “Erots 2020”
Tas nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Sajūti, piedalies, izzini un baudi pikantu piedzīvojumu pieaugušajiem – “Erots 2020”!
Perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām!
Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā piedzīvo neaizmirstamas emocijas, baudot pavedinošu programmu ar spilgtām erotikas zvaigznēm eksotiskos un mākslinieciskos priekšnesumos! Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies vēl plašākā deju zonā, kā arī šovu starplaikos piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām un izzini savu jutekliskumu “SexyStyle Academy” zonā!
Ja vēlies gūt pavisam īpašu pieredzi un būt pavisam tuvu māksliniekiem, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.
Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas u. c. pavedinošas lietas.
“Erots 2020” ir pikants piedzīvojums pieaugušajiem, kur brīvi atpūsties, labāk iepazīt savu seksualitāti un padarīt savu privāto dzīvi piesātinātāku. Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.
Ieeja no 18 gadu vecuma!
Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām.
VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.
“Erots 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00
UZMANĪBU!
Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts!

Mērķis: pasākuma publicitātes nodrošināšana
Pārzinis: SIA “BT 1”, Reģ.nr. 40003241394
Juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga
BT 1 privātuma politika

Vairāk informācijas: http://www.erots.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi