Loading Events
Calum Scott

(Noticis pasākums) Calum Scott

11.07.2023 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija

Pasākuma informācija

Britu dziedātājs Kalums Skots (Calum Scott) izziņo pasaules turneju sava jaunā albuma “BRIDGES” atbalstam. 11.jūlijā tūres ietvaros  “BRIT Awards” nominants uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

Pateicoties savai spēcīgai balsij un dziļi izjustai dziesmu rakstīšanas manierei, Kalums Skots rada neticami sirsnīgus skaņdarbus. Pirmo reizi viņš guvis atpazīstamību 2015. gadā pēc dalības “Britain’s Got Talent” šovā, kur izpildīja dziesmu “Dancing On My Own”. Pēc singla “You Are The Reason” iznākšanas 2017. gadā kļuva skaidrs, ka viņa dziesmas ir kā radītas, lai pavadītu mūsu dzīves nozīmīgākos mirkļus. Dziedātājs saņēmis neskaitāmas atsauksmes no faniem visā pasaulē, ka viņa mūzika kļuvusi par kāzu un citu svarīgu notikumu saundtreku. Daudzi arī meklēja mierinājumu viņa dziesmās, kad piedzīvoja bēdas vai zaudējumus.

Izdodot savu debijas albumu “Only Human” 2018. gadā, Kalums Skots sasniedza pirmo vietu iTunes albumu topā vairāk nekā 20 valstīs ar vairāk nekā 7,5 miljardiem straumējumu. Albumā iekļautā dziesma “You Are The Reason” ieņēma 25. vietu Spotify ASV Viral 50 un 10. vietu iTunes topos 38 valstīs.

Radot otro albumu – “Bridges“, Kalums Skots vairoja tieksmi pārvērst savus dziļākos pārdzīvojumus dziesmās, kas iedvesmo un dod cerību. Albums, kas tika izdots 2022. gada jūnijā, veidots sadarbībā ar tādu slavenu producentu, kā Gregs Kerstins (astoņkārtēju Grammy balvas ieguvēju, kurš strādājis ar Polu Makartniju un Adeli). Savu nosaukumu albums “Bridges” ir guvis no ļoti smeldzīgas dziesmas, kura ilustrē kādu īpaši drūmu un izmisuma pilnu Skota dzīves posmu. “Tas šķiet diezgan sirreāli, bet “Bridges” ir stāsts par patieso pieredzi, atrodoties uz tilta un pārdomājot, vai vērts turpināt šo ceļu, kas man toreiz šķita bezgala sāpīgs un vientuļš. Tas ir ļoti personisks stāsts, taču ņemot vērā attiecības, ko esmu izveidojis ar saviem faniem, man likās, ka to ir jāievieto albumā un jāizstāsta ar patiesu sirsnību. Šis albums man bija kā pieaugšana, kad es patiešām apjautu, kas es esmu un ko vēlos pateikt,” stāsta Kalums Skots.

Vairāk informācijas: https://www.calumscott.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi