Loading Events

(Noticis pasākums) AUTO 2020 Special Edition

25.09.2020 - 27.09.2020 17:00

Pasākuma informācija

No 25. līdz 27. septembrim Ķīpsalā notiks starptautiskās autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums, kas šoreiz iepazīstinās ne tikai ar jaunākajiem automobiļiem, komerctransportu, eksotiskiem un sporta spēkratiem, bet arī piedāvās doties testa braucienos pa Ķīpsalas ieliņām.

Jaunums – auto testa braucieni!
Ķīpsalas mazās ieliņas ar dažādo segumu ir lielisks testa aplis izbraucieniem ar jaunu auto. Interesenti testa braucieniem varēs pieteikties gan pirms izstādes sociālajos tīklos, gan uz vietas Izstāžu centrā Ķīpsalā. Tāpat testa automašīnas varēs apskatīt Izstāžu centra āra teritorijā, atsevišķā Testa auto zonā.

Ķīpsalā pulcēsies arī auto klubi, eksotiski, pārbūvēti un sporta auto. Būs arī reāls tūnings! Turklāt auto sacentīsies par visievērojamākā auto titulu – The Best Car of AUTO 2020 Special Edition konkursā “Auto Exotica Awards 2020”. Iespaidīgāko auto īpašnieki tiks pie balvām!

Daļu no Autoizstāde Ķīpsalā ekspozīcijas veidos komerctransports, kemperi, elektroautomobiļi, CNG auto un speciālais transports. Neizpaliks arī auto piederumi, apkope, serviss, rezerves daļas un riepas par īpašām cenām.
Vairāk: www.balticmotorshow.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi