KurDoties pirmais gads

Ir pienācis februāris, kas nozīmē to, ka mums ir apritējis pirmais gadiņš! Tagad jāēd kūkas un jādzer šampanietis, bet mūsu darbs nav apstājies un kamēr Jūs lasāt šo rakstu, mēs jau turpinām meklēt nākamo pasākumu, kuru pievienot mājaslapā, lai tieši Jūs zinātu Kur Doties!

Pirmais gads

Pirmais gads mums pagājis ar ļoti lielu izpēti par īpašībām Latvijas kultūras un izklaides pasaulē, kā arī cilvēku paradumus meklējot pasākumus vai informāciju par tiem. Cītīgi attīstot mūsu pasākumu platformu līdz jaunam līmenim, lai Jums būtu ērti atrast vajadzīgo notikumu jūsu apkārtnē, kā arī saplānot Jūsu nedēļas nogali.

Sadarbība

Esam pirmajā gadā sastrādājušies ar dažādiem pasākumu organizatoriem, menedžeriem un citiem kultūras cilvēkiem. Ar kuriem izdevās mazliet iepazīt ne tikai Latvijas kultūras dzīvi, bet arī bija iespēja mazliet izpētīt kultūru un izklaides pasauli ārpus Latvijas robežām un iepazīt mazliet arī kaimiņu pasākumus.

Daži no pasākumiem, kurus apmeklējām arī mēs un atbalstījām, atrodami mūsu Jaunumu sadaļā, par kuriem varam izlasīt, kā arī aktīvi sekot šai sadaļai un apmeklēt līdzīgus pasākumu nākotnē!

Paldies visiem atbalstītājiem un partneriem ar kuriem izdevās apmeklēt gan pasākumus, gan arī attīstīt mājaslapu jaunā līmenī. Īpašs paldies Digitālājai Dizaina studijai “Prof. Designs“, pasākumu aģentūrai “THP Production“, kā arī Gaitim Lazdānam par piedāvātajām iespējām un ieguldīto darbu šī gada laikā!

Tālākie plāni

Attīstot mājaslapu un veicot dažādus pētījumus, sapratām, ka ar esošo mājaslapu, kas tika radīta mūsu pirmajiem soļiem, diemžēl nespēsim turpināt mūsu ceļu, izplešoties ar dažādām funkcijām, informācijas papildinājumiem u.tml. Tāpēc drīzumā būs lielas izmaiņas arī mūsu mājaslapā, kura bija jāatjauno un jāpaplašina ar funkcijām, lai Jums būtu vēl ērtāk atrast sev tīkamus pasākumus un Kur Doties nedēļas nogalē vai kādā citā brīvdienā.

Sekojiet līdzi mums Facebook lapā un mājaslapā!

Ugunsgrēki, kas pārņēmuši visus Austrālijas dienvidus ir postošākie, kādi līdz šim piedzīvoti. Nopostīta jau trešdaļa Ķengura salas, Austrālijas dienvidos, pilnībā iznīcinot atsevišķu augu sugas. Bojā gājuši jau miljoniem savvaļas dzīvnieku, ir arī cilvēku upuri. Uguns nogalinājusi jau 50 000 koala lāču un gandrīz pilnībā iznīcināta plēsīgo somaiņu – dunnartu populācija. Kopš ugunsgrēku sākuma visā Austrālijā varētu būt cietis jau pusmiljards dzīvnieku.

Šobrīd visā pasaulē tiek vākti ziedojumi, lai palīdzētu glābšanas dienestiem un savvaļas dzīvnieku glābšanas organizācijām.

31. janvārī, klubā REPUBLIKA, norisināsies labdarības koncerts, kurā savāktie ziedojumi tiks nosūtīti Austrālijas savvaļas dzīvnieku glābšanas organizācijai „Wildlife Rescue”.
https://www.wires.org.au/

Koncertā piedalās:

Baltais Ciemiņš (punk/thrash)
Silvia (alternative rock)
Fonoplane (progressive rock)
Everlust (gothick rock/melodic metal)
Sub Scriptum (alternative/ indie rock)
Hypervert (dark’n’roll)
Blind Shapes (hard rock)
Terror Activator (crossover/thrash metal)
Pūķa Gars (alternative metal)

Labdarības koncertu atbalsta:

THP Production,
Latvijas Rokmūzikas Asociācija,
Pasākumu platforma KurDoties.lv,
Prof. Designs,
Klubs Republika,
Baltic Travel Group,
Metal United World Wide (Austrālija),
Black-Roos Entertainment (Austrālija).

Palīdzēsim Austrālijas savvaļas dzīvniekiem kopā!

Vai zini, kur piepildās sapņi?

Sākot ar oktobri klausītājiem visā Latvijā tiek piedāvāta jauna, melodiska un krāsaina koncertprogramma ar nosaukumu “Starp Sapņu Miljoniem”.

Liepājā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-liepaja/
Viesītē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-viesite/
Dobelē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-dobele/
Ventspilī – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-ventspils/
Valmierā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-valmiera/
Saldū – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-nigrande/
Gulbenē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-gulbene/
Talsos – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-talsi/
Cēsīs – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-cesis/
Alūksnē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-aluksne/
Slampē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-slampe/

Šajā koncertā uzstāsies latviešu estrādes jaunākās paaudzes dziedātāji un priecēs klausītājus ar skaistākajām un populārākajām komponista Gaita Lazdāna dziesmām. Šajā koncertprogrammā komponists Gaitis Lazdāns klausītājiem piedāvās ielūkoties savā daiļradē caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā Harija Spanovska “Neatstāj Mani Rudenī”, Jāņa Paukštello “Ielūgums”, Kaspara Markševica šī brīža hits “Mana Mīļā” un daudzas citas!

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns – taustiņinstrumenti, Āris Ozols – ģitāra, Oskars Deko – perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš – basģitāra.

Aicinām kopā piepildīt sapņus romantiski aizraujošā melodiju virpulī – koncertprogrammā “Starp Sapņu Miljoniem”!

Uz tikšanos visā Latvijā !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18464

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. augustā, jau septīto gadu tika aizvadīts pilsētas festivāls Ezīšfests, kuru rīko bāra “Ezītis miglā” komanda. Pasākuma devīze ir “kronis vasarai”, jo tika svinētas skaistās vasaras beigas. Otro gadu tas norisinājās urbānajā Tallinas ielas kvartālā. Kopā festivālu apmeklēja 6000 cilvēku, kas ir “Ezīšfesta” rekords. Uz piecām skatuvēm uzstājās vairāk kā 20 mūziķi un grupas, kā arī notika dažādas citas mākslinieciskas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes.

Festivāla organizatori pateicas visiem festivālētājiem, kas bija atnākuši, kā arī iesaistījās organizēšanā un novēl raibu un iespaidiem bagātu rudeni. Uz tikšanos pēc gada nākošajā Ezīšfestā

Fotogrāfs – Reinis Riekstiņš

Grupa Hameleoni ielūdz uz šīs vasaras karstāko un romantiskāko koncertu brīvdabas estrādē “Mītava” jau 26. jūlijā plkst. 20:00, Jelgavā. 
Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās.

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas estrādē Mītava plkst. 20:00.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – 
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns
Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā 
Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas estrādē Mītava plkst 20:00!

Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv

Īpašā pavasara noskaņā un pienenēm ziedot, atklājām Ainara Bumbiera dziesmas “Pienene” videoklipu no albuma “No sirds uz ziedu”, kopā ar citiem brīnišķīgiem izpildītājiem – grupu “Starpbrīdis”, Ēriku Gruzniņu un Inetu Rudzīti.

Avots: muzikaspasaule.lv

Plaukstot krāšņiem pavasara ziediem un skanot burvīgām putnu dziesmām, ieskandināsim pavasari kopā!

Jau 2019.gada 11. maijā Grenctāles Kultūras namā, Bauskā, kopā ar grupu “Starpbrīdis” un īpašo koncerta viesi Ainaru Bumbieri, nesīsim pirmās vasaras vēstis, koncertā “Mums rītdiena ir”.

Šajā dienā radīsim siltas pavasara noskaņas ik viena sirdī. Lai Jums šis pavasaris būtu neaizmirstams. Atnesot Mātes dienas siltumu, kā košs tauriņš ar viegliem spārniem, līdzi nesot vasaru kopā gaišām noskaņām.

Nākot saulainām un vēl vasarīgākām dienām, grupa “Starpbrīdis” dāvā sirdi sildošas melodijas, savā albumā “Mums rītdiena ir”.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un Bauskas kultūras centra kasēs, jau no 23. aprīļa.
Biļetes uz koncertu – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/73282
Biļetes uz balli – https://www.bilesuparadize.lv/events/event/73283
Biļešu skaits ierobežots

Uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns.

Jaunā koncertprogramma ” DZIMTAI ZEMEI ” klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti.

Uz tikšanos koncertos jau pavasarī !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” mājaslapā
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/15367

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 7. februārī VEF Kultūras pilī.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas Hameleonu dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz VEF Kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi: Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns.

Šobrīd esam izveidojuši mazu vizītkarti, lai iepazīstinātu cilvēkus ar šo projektu, kā arī esam uzsākuši pirmās darbības pasākumu izplatīšanā, sadarbojoties ar esošajiem sadarbības partneriem – pasākumu organizatoriem.

Pēc potenciālo apmeklētāju aptaujām, mājaslapa tika radīta gaiša un viegli pārskatāma, lai katrs lietotājs spētu atrast sev tīkamu pasākumu savā apkārtnē, izmantojot visdažādākos kritērijus.

KurDoties.lv

Pasākumu platforma, par aktuālajiem mūzikas, kultūras un izklaides pasākumiem visā Baltijā. Sadarbojoties ar pasākumu organizatoriem un mūziķiem, attīstīsim kultūras pasauli Latvijā un citās pasaules malās. Mūsu mērķis popularizēt mūzikas, kultūras un izklaides pasākumus Baltijā, piedāvājot organizatoriem un mūziķiem, izmantojot pasākumu platformu, tos izplatīt un atzīmēt starp citiem daudziem pasākumiem, attīstot kultūras pasauli mūsu apkārtnē.

Viss vienuviet

Mēs nepieturamies pie kāda konkrēta žanra, vietas vai cita kritērija pasākumiem, bet gan veidojam daudzpusīgu pasākumu platformu, kurā būs atrodami visdažādākie pasākumi, palīdzot attīstīt gan mazāk zināmos, gan populārus mūziķus, žanrus un pasākumu vietas.

Sadarbība

Aicinām sadarbības partnerus – mūziķus, organizatorus, pasākumu vietas, klubus utt., sazināties ar mums, par iespējām sadarbībai, piedāvājumiem un citiem jautājumiem, kopīgi attīstot Baltijas kultūru jaunā līmenī.

Facebook

www.facebook.com/kurdoties/

Ir pienācis februāris, kas nozīmē to, ka mums ir apritējis pirmais gadiņš! Tagad jāēd kūkas un jādzer šampanietis, bet mūsu darbs nav apstājies un kamēr Jūs lasāt šo rakstu, mēs jau turpinām meklēt nākamo pasākumu, kuru pievienot mājaslapā, lai tieši Jūs zinātu Kur Doties!

Pirmais gads

Pirmais gads mums pagājis ar ļoti lielu izpēti par īpašībām Latvijas kultūras un izklaides pasaulē, kā arī cilvēku paradumus meklējot pasākumus vai informāciju par tiem. Cītīgi attīstot mūsu pasākumu platformu līdz jaunam līmenim, lai Jums būtu ērti atrast vajadzīgo notikumu jūsu apkārtnē, kā arī saplānot Jūsu nedēļas nogali.

Sadarbība

Esam pirmajā gadā sastrādājušies ar dažādiem pasākumu organizatoriem, menedžeriem un citiem kultūras cilvēkiem. Ar kuriem izdevās mazliet iepazīt ne tikai Latvijas kultūras dzīvi, bet arī bija iespēja mazliet izpētīt kultūru un izklaides pasauli ārpus Latvijas robežām un iepazīt mazliet arī kaimiņu pasākumus.

Daži no pasākumiem, kurus apmeklējām arī mēs un atbalstījām, atrodami mūsu Jaunumu sadaļā, par kuriem varam izlasīt, kā arī aktīvi sekot šai sadaļai un apmeklēt līdzīgus pasākumu nākotnē!

Paldies visiem atbalstītājiem un partneriem ar kuriem izdevās apmeklēt gan pasākumus, gan arī attīstīt mājaslapu jaunā līmenī. Īpašs paldies Digitālājai Dizaina studijai “Prof. Designs“, pasākumu aģentūrai “THP Production“, kā arī Gaitim Lazdānam par piedāvātajām iespējām un ieguldīto darbu šī gada laikā!

Tālākie plāni

Attīstot mājaslapu un veicot dažādus pētījumus, sapratām, ka ar esošo mājaslapu, kas tika radīta mūsu pirmajiem soļiem, diemžēl nespēsim turpināt mūsu ceļu, izplešoties ar dažādām funkcijām, informācijas papildinājumiem u.tml. Tāpēc drīzumā būs lielas izmaiņas arī mūsu mājaslapā, kura bija jāatjauno un jāpaplašina ar funkcijām, lai Jums būtu vēl ērtāk atrast sev tīkamus pasākumus un Kur Doties nedēļas nogalē vai kādā citā brīvdienā.

Sekojiet līdzi mums Facebook lapā un mājaslapā!

Ugunsgrēki, kas pārņēmuši visus Austrālijas dienvidus ir postošākie, kādi līdz šim piedzīvoti. Nopostīta jau trešdaļa Ķengura salas, Austrālijas dienvidos, pilnībā iznīcinot atsevišķu augu sugas. Bojā gājuši jau miljoniem savvaļas dzīvnieku, ir arī cilvēku upuri. Uguns nogalinājusi jau 50 000 koala lāču un gandrīz pilnībā iznīcināta plēsīgo somaiņu – dunnartu populācija. Kopš ugunsgrēku sākuma visā Austrālijā varētu būt cietis jau pusmiljards dzīvnieku.

Šobrīd visā pasaulē tiek vākti ziedojumi, lai palīdzētu glābšanas dienestiem un savvaļas dzīvnieku glābšanas organizācijām.

31. janvārī, klubā REPUBLIKA, norisināsies labdarības koncerts, kurā savāktie ziedojumi tiks nosūtīti Austrālijas savvaļas dzīvnieku glābšanas organizācijai „Wildlife Rescue”.
https://www.wires.org.au/

Koncertā piedalās:

Baltais Ciemiņš (punk/thrash)
Silvia (alternative rock)
Fonoplane (progressive rock)
Everlust (gothick rock/melodic metal)
Sub Scriptum (alternative/ indie rock)
Hypervert (dark’n’roll)
Blind Shapes (hard rock)
Terror Activator (crossover/thrash metal)
Pūķa Gars (alternative metal)

Labdarības koncertu atbalsta:

THP Production,
Latvijas Rokmūzikas Asociācija,
Pasākumu platforma KurDoties.lv,
Prof. Designs,
Klubs Republika,
Baltic Travel Group,
Metal United World Wide (Austrālija),
Black-Roos Entertainment (Austrālija).

Palīdzēsim Austrālijas savvaļas dzīvniekiem kopā!

Vai zini, kur piepildās sapņi?

Sākot ar oktobri klausītājiem visā Latvijā tiek piedāvāta jauna, melodiska un krāsaina koncertprogramma ar nosaukumu “Starp Sapņu Miljoniem”.

Liepājā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-liepaja/
Viesītē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-viesite/
Dobelē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-dobele/
Ventspilī – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-ventspils/
Valmierā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-valmiera/
Saldū – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-nigrande/
Gulbenē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-gulbene/
Talsos – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-talsi/
Cēsīs – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-cesis/
Alūksnē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-aluksne/
Slampē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-slampe/

Šajā koncertā uzstāsies latviešu estrādes jaunākās paaudzes dziedātāji un priecēs klausītājus ar skaistākajām un populārākajām komponista Gaita Lazdāna dziesmām. Šajā koncertprogrammā komponists Gaitis Lazdāns klausītājiem piedāvās ielūkoties savā daiļradē caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā Harija Spanovska “Neatstāj Mani Rudenī”, Jāņa Paukštello “Ielūgums”, Kaspara Markševica šī brīža hits “Mana Mīļā” un daudzas citas!

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns – taustiņinstrumenti, Āris Ozols – ģitāra, Oskars Deko – perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš – basģitāra.

Aicinām kopā piepildīt sapņus romantiski aizraujošā melodiju virpulī – koncertprogrammā “Starp Sapņu Miljoniem”!

Uz tikšanos visā Latvijā !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18464

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. augustā, jau septīto gadu tika aizvadīts pilsētas festivāls Ezīšfests, kuru rīko bāra “Ezītis miglā” komanda. Pasākuma devīze ir “kronis vasarai”, jo tika svinētas skaistās vasaras beigas. Otro gadu tas norisinājās urbānajā Tallinas ielas kvartālā. Kopā festivālu apmeklēja 6000 cilvēku, kas ir “Ezīšfesta” rekords. Uz piecām skatuvēm uzstājās vairāk kā 20 mūziķi un grupas, kā arī notika dažādas citas mākslinieciskas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes.

Festivāla organizatori pateicas visiem festivālētājiem, kas bija atnākuši, kā arī iesaistījās organizēšanā un novēl raibu un iespaidiem bagātu rudeni. Uz tikšanos pēc gada nākošajā Ezīšfestā

Fotogrāfs – Reinis Riekstiņš

Grupa Hameleoni ielūdz uz šīs vasaras karstāko un romantiskāko koncertu brīvdabas estrādē “Mītava” jau 26. jūlijā plkst. 20:00, Jelgavā. 
Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās.

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas estrādē Mītava plkst. 20:00.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – 
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns
Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā 
Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas estrādē Mītava plkst 20:00!

Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv

Īpašā pavasara noskaņā un pienenēm ziedot, atklājām Ainara Bumbiera dziesmas “Pienene” videoklipu no albuma “No sirds uz ziedu”, kopā ar citiem brīnišķīgiem izpildītājiem – grupu “Starpbrīdis”, Ēriku Gruzniņu un Inetu Rudzīti.

Avots: muzikaspasaule.lv

Plaukstot krāšņiem pavasara ziediem un skanot burvīgām putnu dziesmām, ieskandināsim pavasari kopā!

Jau 2019.gada 11. maijā Grenctāles Kultūras namā, Bauskā, kopā ar grupu “Starpbrīdis” un īpašo koncerta viesi Ainaru Bumbieri, nesīsim pirmās vasaras vēstis, koncertā “Mums rītdiena ir”.

Šajā dienā radīsim siltas pavasara noskaņas ik viena sirdī. Lai Jums šis pavasaris būtu neaizmirstams. Atnesot Mātes dienas siltumu, kā košs tauriņš ar viegliem spārniem, līdzi nesot vasaru kopā gaišām noskaņām.

Nākot saulainām un vēl vasarīgākām dienām, grupa “Starpbrīdis” dāvā sirdi sildošas melodijas, savā albumā “Mums rītdiena ir”.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un Bauskas kultūras centra kasēs, jau no 23. aprīļa.
Biļetes uz koncertu – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/73282
Biļetes uz balli – https://www.bilesuparadize.lv/events/event/73283
Biļešu skaits ierobežots

Uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns.

Jaunā koncertprogramma ” DZIMTAI ZEMEI ” klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti.

Uz tikšanos koncertos jau pavasarī !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” mājaslapā
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/15367

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 7. februārī VEF Kultūras pilī.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas Hameleonu dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz VEF Kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi: Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns.

Šobrīd esam izveidojuši mazu vizītkarti, lai iepazīstinātu cilvēkus ar šo projektu, kā arī esam uzsākuši pirmās darbības pasākumu izplatīšanā, sadarbojoties ar esošajiem sadarbības partneriem – pasākumu organizatoriem.

Pēc potenciālo apmeklētāju aptaujām, mājaslapa tika radīta gaiša un viegli pārskatāma, lai katrs lietotājs spētu atrast sev tīkamu pasākumu savā apkārtnē, izmantojot visdažādākos kritērijus.

KurDoties.lv

Pasākumu platforma, par aktuālajiem mūzikas, kultūras un izklaides pasākumiem visā Baltijā. Sadarbojoties ar pasākumu organizatoriem un mūziķiem, attīstīsim kultūras pasauli Latvijā un citās pasaules malās. Mūsu mērķis popularizēt mūzikas, kultūras un izklaides pasākumus Baltijā, piedāvājot organizatoriem un mūziķiem, izmantojot pasākumu platformu, tos izplatīt un atzīmēt starp citiem daudziem pasākumiem, attīstot kultūras pasauli mūsu apkārtnē.

Viss vienuviet

Mēs nepieturamies pie kāda konkrēta žanra, vietas vai cita kritērija pasākumiem, bet gan veidojam daudzpusīgu pasākumu platformu, kurā būs atrodami visdažādākie pasākumi, palīdzot attīstīt gan mazāk zināmos, gan populārus mūziķus, žanrus un pasākumu vietas.

Sadarbība

Aicinām sadarbības partnerus – mūziķus, organizatorus, pasākumu vietas, klubus utt., sazināties ar mums, par iespējām sadarbībai, piedāvājumiem un citiem jautājumiem, kopīgi attīstot Baltijas kultūru jaunā līmenī.

Facebook

www.facebook.com/kurdoties/