Koncertprogramma “Starp sapņu miljoniem”

Vai zini, kur piepildās sapņi?

Sākot ar oktobri klausītājiem visā Latvijā tiek piedāvāta jauna, melodiska un krāsaina koncertprogramma ar nosaukumu “Starp Sapņu Miljoniem”.

Liepājā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-liepaja/
Viesītē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-viesite/
Dobelē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-dobele/
Ventspilī – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-ventspils/
Valmierā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-valmiera/
Saldū – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-nigrande/
Gulbenē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-gulbene/
Talsos – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-talsi/
Cēsīs – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-cesis/
Alūksnē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-aluksne/
Slampē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-slampe/

Šajā koncertā uzstāsies latviešu estrādes jaunākās paaudzes dziedātāji un priecēs klausītājus ar skaistākajām un populārākajām komponista Gaita Lazdāna dziesmām. Šajā koncertprogrammā komponists Gaitis Lazdāns klausītājiem piedāvās ielūkoties savā daiļradē caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā Harija Spanovska “Neatstāj Mani Rudenī”, Jāņa Paukštello “Ielūgums”, Kaspara Markševica šī brīža hits “Mana Mīļā” un daudzas citas!

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns – taustiņinstrumenti, Āris Ozols – ģitāra, Oskars Deko – perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš – basģitāra.

Aicinām kopā piepildīt sapņus romantiski aizraujošā melodiju virpulī – koncertprogrammā “Starp Sapņu Miljoniem”!

Uz tikšanos visā Latvijā !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18464

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. augustā, jau septīto gadu tika aizvadīts pilsētas festivāls Ezīšfests, kuru rīko bāra “Ezītis miglā” komanda. Pasākuma devīze ir “kronis vasarai”, jo tika svinētas skaistās vasaras beigas. Otro gadu tas norisinājās urbānajā Tallinas ielas kvartālā. Kopā festivālu apmeklēja 6000 cilvēku, kas ir “Ezīšfesta” rekords. Uz piecām skatuvēm uzstājās vairāk kā 20 mūziķi un grupas, kā arī notika dažādas citas mākslinieciskas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes.

Festivāla organizatori pateicas visiem festivālētājiem, kas bija atnākuši, kā arī iesaistījās organizēšanā un novēl raibu un iespaidiem bagātu rudeni. Uz tikšanos pēc gada nākošajā Ezīšfestā

Fotogrāfs – Reinis Riekstiņš

Grupa Hameleoni ielūdz uz šīs vasaras karstāko un romantiskāko koncertu brīvdabas estrādē “Mītava” jau 26. jūlijā plkst. 20:00, Jelgavā. 
Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās.

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas estrādē Mītava plkst. 20:00.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – 
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns
Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā 
Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas estrādē Mītava plkst 20:00!

Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv

Īpašā pavasara noskaņā un pienenēm ziedot, atklājām Ainara Bumbiera dziesmas “Pienene” videoklipu no albuma “No sirds uz ziedu”, kopā ar citiem brīnišķīgiem izpildītājiem – grupu “Starpbrīdis”, Ēriku Gruzniņu un Inetu Rudzīti.

Avots: muzikaspasaule.lv

Plaukstot krāšņiem pavasara ziediem un skanot burvīgām putnu dziesmām, ieskandināsim pavasari kopā!

Jau 2019.gada 11. maijā Grenctāles Kultūras namā, Bauskā, kopā ar grupu “Starpbrīdis” un īpašo koncerta viesi Ainaru Bumbieri, nesīsim pirmās vasaras vēstis, koncertā “Mums rītdiena ir”.

Šajā dienā radīsim siltas pavasara noskaņas ik viena sirdī. Lai Jums šis pavasaris būtu neaizmirstams. Atnesot Mātes dienas siltumu, kā košs tauriņš ar viegliem spārniem, līdzi nesot vasaru kopā gaišām noskaņām.

Nākot saulainām un vēl vasarīgākām dienām, grupa “Starpbrīdis” dāvā sirdi sildošas melodijas, savā albumā “Mums rītdiena ir”.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un Bauskas kultūras centra kasēs, jau no 23. aprīļa.
Biļetes uz koncertu – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/73282
Biļetes uz balli – https://www.bilesuparadize.lv/events/event/73283
Biļešu skaits ierobežots

Uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns.

Jaunā koncertprogramma ” DZIMTAI ZEMEI ” klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti.

Uz tikšanos koncertos jau pavasarī !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” mājaslapā
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/15367

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 7. februārī VEF Kultūras pilī.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas Hameleonu dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz VEF Kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi: Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns.

Šobrīd esam izveidojuši mazu vizītkarti, lai iepazīstinātu cilvēkus ar šo projektu, kā arī esam uzsākuši pirmās darbības pasākumu izplatīšanā, sadarbojoties ar esošajiem sadarbības partneriem – pasākumu organizatoriem.

Pēc potenciālo apmeklētāju aptaujām, mājaslapa tika radīta gaiša un viegli pārskatāma, lai katrs lietotājs spētu atrast sev tīkamu pasākumu savā apkārtnē, izmantojot visdažādākos kritērijus.

KurDoties.lv

Pasākumu platforma, par aktuālajiem mūzikas, kultūras un izklaides pasākumiem visā Baltijā. Sadarbojoties ar pasākumu organizatoriem un mūziķiem, attīstīsim kultūras pasauli Latvijā un citās pasaules malās. Mūsu mērķis popularizēt mūzikas, kultūras un izklaides pasākumus Baltijā, piedāvājot organizatoriem un mūziķiem, izmantojot pasākumu platformu, tos izplatīt un atzīmēt starp citiem daudziem pasākumiem, attīstot kultūras pasauli mūsu apkārtnē.

Viss vienuviet

Mēs nepieturamies pie kāda konkrēta žanra, vietas vai cita kritērija pasākumiem, bet gan veidojam daudzpusīgu pasākumu platformu, kurā būs atrodami visdažādākie pasākumi, palīdzot attīstīt gan mazāk zināmos, gan populārus mūziķus, žanrus un pasākumu vietas.

Sadarbība

Aicinām sadarbības partnerus – mūziķus, organizatorus, pasākumu vietas, klubus utt., sazināties ar mums, par iespējām sadarbībai, piedāvājumiem un citiem jautājumiem, kopīgi attīstot Baltijas kultūru jaunā līmenī.

Facebook

www.facebook.com/kurdoties/

Šogad mēs atbalstam labdarības pasākumu “Dziesma ir dzīvība“, kurš norisināsies 2018. gada 5. maijā plkst. 14.00, Zilākalna pagasta estrādē.

Koncerts tiek organizēts sadarbībā ar labdarības organizāciju ziedot.lv, ar mērķi vākt līdzekļus onkoloģisko slimību ārstēšanai.

Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga saslimšana, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl, daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Reizēm ģimenes pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam bērnam, gan vecākiem un tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Koncertā piedalīsies Andris Kivičs, Liera Šteina, Artūrs Mangulis, grupa „Santehniķi”, Ainars Bumbieris, grupa Hameleoni, Jenny May, grupa „Starpbrīdis”, Turnas tautas nama deju grupa „Sirdsgraudi” un „Dejotprieks”, deju studija „Haj dar”, vokālā grupa Imera, Dagnija Baldiņa.

Iniciatīvas autori un pasākuma galvenie organizatori Ruta Briede un Ilgmārs Salmiņš, kuri ir organizējuši jau divus šāda veida pasākumus Līgatnē.

Avots: prof-designs.lv

Vai zini, kur piepildās sapņi?

Sākot ar oktobri klausītājiem visā Latvijā tiek piedāvāta jauna, melodiska un krāsaina koncertprogramma ar nosaukumu “Starp Sapņu Miljoniem”.

Liepājā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-liepaja/
Viesītē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-viesite/
Dobelē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-dobele/
Ventspilī – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-ventspils/
Valmierā – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-valmiera/
Saldū – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-nigrande/
Gulbenē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-gulbene/
Talsos – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-talsi/
Cēsīs – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-cesis/
Alūksnē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-aluksne/
Slampē – https://kurdoties.lv/pasakums/starp-sapnu-miljoniem-slampe/

Šajā koncertā uzstāsies latviešu estrādes jaunākās paaudzes dziedātāji un priecēs klausītājus ar skaistākajām un populārākajām komponista Gaita Lazdāna dziesmām. Šajā koncertprogrammā komponists Gaitis Lazdāns klausītājiem piedāvās ielūkoties savā daiļradē caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā Harija Spanovska “Neatstāj Mani Rudenī”, Jāņa Paukštello “Ielūgums”, Kaspara Markševica šī brīža hits “Mana Mīļā” un daudzas citas!

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns – taustiņinstrumenti, Āris Ozols – ģitāra, Oskars Deko – perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš – basģitāra.

Aicinām kopā piepildīt sapņus romantiski aizraujošā melodiju virpulī – koncertprogrammā “Starp Sapņu Miljoniem”!

Uz tikšanos visā Latvijā !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18464

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. augustā, jau septīto gadu tika aizvadīts pilsētas festivāls Ezīšfests, kuru rīko bāra “Ezītis miglā” komanda. Pasākuma devīze ir “kronis vasarai”, jo tika svinētas skaistās vasaras beigas. Otro gadu tas norisinājās urbānajā Tallinas ielas kvartālā. Kopā festivālu apmeklēja 6000 cilvēku, kas ir “Ezīšfesta” rekords. Uz piecām skatuvēm uzstājās vairāk kā 20 mūziķi un grupas, kā arī notika dažādas citas mākslinieciskas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes.

Festivāla organizatori pateicas visiem festivālētājiem, kas bija atnākuši, kā arī iesaistījās organizēšanā un novēl raibu un iespaidiem bagātu rudeni. Uz tikšanos pēc gada nākošajā Ezīšfestā

Fotogrāfs – Reinis Riekstiņš

Grupa Hameleoni ielūdz uz šīs vasaras karstāko un romantiskāko koncertu brīvdabas estrādē “Mītava” jau 26. jūlijā plkst. 20:00, Jelgavā. 
Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās.

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas estrādē Mītava plkst. 20:00.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – 
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns
Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā 
Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas estrādē Mītava plkst 20:00!

Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv

Īpašā pavasara noskaņā un pienenēm ziedot, atklājām Ainara Bumbiera dziesmas “Pienene” videoklipu no albuma “No sirds uz ziedu”, kopā ar citiem brīnišķīgiem izpildītājiem – grupu “Starpbrīdis”, Ēriku Gruzniņu un Inetu Rudzīti.

Avots: muzikaspasaule.lv

Plaukstot krāšņiem pavasara ziediem un skanot burvīgām putnu dziesmām, ieskandināsim pavasari kopā!

Jau 2019.gada 11. maijā Grenctāles Kultūras namā, Bauskā, kopā ar grupu “Starpbrīdis” un īpašo koncerta viesi Ainaru Bumbieri, nesīsim pirmās vasaras vēstis, koncertā “Mums rītdiena ir”.

Šajā dienā radīsim siltas pavasara noskaņas ik viena sirdī. Lai Jums šis pavasaris būtu neaizmirstams. Atnesot Mātes dienas siltumu, kā košs tauriņš ar viegliem spārniem, līdzi nesot vasaru kopā gaišām noskaņām.

Nākot saulainām un vēl vasarīgākām dienām, grupa “Starpbrīdis” dāvā sirdi sildošas melodijas, savā albumā “Mums rītdiena ir”.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un Bauskas kultūras centra kasēs, jau no 23. aprīļa.
Biļetes uz koncertu – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/73282
Biļetes uz balli – https://www.bilesuparadize.lv/events/event/73283
Biļešu skaits ierobežots

Uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns.

Jaunā koncertprogramma ” DZIMTAI ZEMEI ” klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti.

Uz tikšanos koncertos jau pavasarī !!!

Biļetes “Biļešu paradīze” mājaslapā
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/15367

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 7. februārī VEF Kultūras pilī.

Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas Hameleonu dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz VEF Kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi: Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns.

Šobrīd esam izveidojuši mazu vizītkarti, lai iepazīstinātu cilvēkus ar šo projektu, kā arī esam uzsākuši pirmās darbības pasākumu izplatīšanā, sadarbojoties ar esošajiem sadarbības partneriem – pasākumu organizatoriem.

Pēc potenciālo apmeklētāju aptaujām, mājaslapa tika radīta gaiša un viegli pārskatāma, lai katrs lietotājs spētu atrast sev tīkamu pasākumu savā apkārtnē, izmantojot visdažādākos kritērijus.

KurDoties.lv

Pasākumu platforma, par aktuālajiem mūzikas, kultūras un izklaides pasākumiem visā Baltijā. Sadarbojoties ar pasākumu organizatoriem un mūziķiem, attīstīsim kultūras pasauli Latvijā un citās pasaules malās. Mūsu mērķis popularizēt mūzikas, kultūras un izklaides pasākumus Baltijā, piedāvājot organizatoriem un mūziķiem, izmantojot pasākumu platformu, tos izplatīt un atzīmēt starp citiem daudziem pasākumiem, attīstot kultūras pasauli mūsu apkārtnē.

Viss vienuviet

Mēs nepieturamies pie kāda konkrēta žanra, vietas vai cita kritērija pasākumiem, bet gan veidojam daudzpusīgu pasākumu platformu, kurā būs atrodami visdažādākie pasākumi, palīdzot attīstīt gan mazāk zināmos, gan populārus mūziķus, žanrus un pasākumu vietas.

Sadarbība

Aicinām sadarbības partnerus – mūziķus, organizatorus, pasākumu vietas, klubus utt., sazināties ar mums, par iespējām sadarbībai, piedāvājumiem un citiem jautājumiem, kopīgi attīstot Baltijas kultūru jaunā līmenī.

Facebook

www.facebook.com/kurdoties/

Šogad mēs atbalstam labdarības pasākumu “Dziesma ir dzīvība“, kurš norisināsies 2018. gada 5. maijā plkst. 14.00, Zilākalna pagasta estrādē.

Koncerts tiek organizēts sadarbībā ar labdarības organizāciju ziedot.lv, ar mērķi vākt līdzekļus onkoloģisko slimību ārstēšanai.

Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga saslimšana, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl, daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Reizēm ģimenes pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam bērnam, gan vecākiem un tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Koncertā piedalīsies Andris Kivičs, Liera Šteina, Artūrs Mangulis, grupa „Santehniķi”, Ainars Bumbieris, grupa Hameleoni, Jenny May, grupa „Starpbrīdis”, Turnas tautas nama deju grupa „Sirdsgraudi” un „Dejotprieks”, deju studija „Haj dar”, vokālā grupa Imera, Dagnija Baldiņa.

Iniciatīvas autori un pasākuma galvenie organizatori Ruta Briede un Ilgmārs Salmiņš, kuri ir organizējuši jau divus šāda veida pasākumus Līgatnē.

Avots: prof-designs.lv