Loading Events
Zvaigžņu nakts Ogrē / Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšana!

(Noticis pasākums) Zvaigžņu nakts Ogrē / Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšana!

27.05.2023 - 28.05.2023 05:00
Ogres estrāde, Ogre, Latvija

Pasākuma informācija

PIRMĀ 500 BIĻETES TIKAI PAR 20.00EUR

«Zvaigžņotā nakts Ogrē»

27.maijā plkst.18 norisināsies vērienīga Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšana «Zvaigžņotā nakts Ogrē», kurā piedalīsies populāri mākslinieki un DJ. Pašlaik savu dalību pasākumā apstiprinājušas grupas «Citi Zēni», «Abborn (Abba tribute)», «A-Europa», «Kreisais Krasts», DJ Roberts Lejasmeijers, «Singapūras Satīns», Rico Sanchez («Gipsy King»), un īpašais viesis vēl kāda populāra Ukrainas grupa, kuras nosaukums tiks atklāts tuvāk pasākumam.

Grupa «Abborn (Abba tribute)» dibināta 1995.gadā Gēteborgā, Zviedrijā. Tā kļuvusi par vienu no pasaulē populārākajām un pārdotākajām «ABBA» vizuālā tēla un mūzikas atdarinātājgrupām, kuriem vienīgajiem pieder tiesības atspoguļot «ABBA» mākslinieku oriģinālo izskatu. Koncertā skanēs populārākie «ABBA»: «Gimme! Gimme! Gimme!»,  «Dancing Queen», «Waterloo», «Fernando», «S.O.S.», «Mamma Mia», «Take a Chance On Me» u.c.

Dziedātājs Riko Sančezs ir pazīstams kā leģendārās grupas «Gipsy Kings» labākās balss īpašnieks, un viņa repertuārā aizvien ir grupas populārākie skaņdarbi «Volare», «Bamboleo», «Djobi Djoba», «Escucha Me», «Vamos A Bailar», «Escucha Me» u.c.

«Citi Zēni» ir latviešu hiphopa un poprepa grupa, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2020. gada nogalē ar dziesmu «Vienmēr kavēju». Grupa ar dziesmu «Limuzīns uz krīta» ieguvusi 2.vietu LR2 2 dziesmu konkursā «Muzikālā banka 2021», bet konkursā «Supernova 2022» ar dziesmu «Eat Your Salad» izcīnīja 1.vietu un iespēju pārstāvēt Latviju 2022.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.

«A-Europa» ir Latvijas deju mūzikas grupa, kuru 1999.gadā dibināja Artūrs Duboks. Popularitāti «A-Europa» ieguva ar dziesmām «Tuvumā tālumā», «Baltās rozes», «Jūrmala» u.c.  Līdz šim izdoti divi grupas albumi, kas abi ieguvuši platīna diska sertifikāciju. Šogad grupa ieguvusi jaunu skanējumu un muzicē ar  dzīvo pavadījumu.

Grupa «Kreisais Krasts» (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām, kas izveidota 2002.gadā Rīgā. ««KK» ir par atklātu mūziku/mākslu gan dzīvē, gan uz skatuves. Mēs nemelojam klausītājiem – kādus Tu mūs redzi uz ielas, tādi mēs esam arī savās dziesmās,» saka mūziķi.

«Singapūras Satīns» ir latviešu repa supergrupa, kas dibināta 2015.gadā. 2020.gadā grupa noslēdza līgumu ar starptautisko mūzikas ierakstu kompāniju «Universal Music Group», kļūstot par pirmajiem latviešu reperiem, kuri pieskaitāmi starptautiskai mūzikas izdevniecībai.

Roberts Lejasmeijers (pazīstams arī kā Robert L.Mayer) ir latviešu dīdžejs un mūzikas producents, «European Hit Radio» raidījuma «EHR TOP 40» vadītājs. Ieguvis arī divas «Mūzikas ierakstu gada balvas» nominācijā «Labākā deju mūzikas dziesma» – 2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas «Es gribu dejot bugi» remiksu, un 2011.gadā – par savu oriģināldziesmu «Rīts ir tālu vēl», kuru iedziedājusi Liene Candy (Liene Greifāne).

Biļetes uz pasākumu iepriekšpārdošanā var iegādāties «Biļešu servisa» kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Pirmās biļetes maksās 20 EUR; tuvāk pasākumam tās kļūs dārgākas.  

Bērniem līdz 10 gadiem (ieskaitot) ieejas bez maksas!

Pasākuma organizatori jau laikus informē, ka pasākuma norises vietā būs aizliegts ienest dzērienus un pārtiku, tāpat tiks piedāvāta lieliska iespēja uz vietas pasākumā iegādāties papildu aproci, kas dos iespēju apmeklētājiem neierobežoti pārvietoties ārpus pasākuma teritorijas un atgriezties pasākuma norises vietā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi