Loading Events
Žoržs Siksna “Mana muļķe sirds”

(Noticis pasākums) Žoržs Siksna “Mana muļķe sirds”

20.01.2024 18:00
Akustika, Valmiera, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

20. janvārī, 18:00 Akustikā viesosies Žoržs Siksna – latviešu estrādes leģenda programmā “Mana muļķe sirds”.Zelta estrādes spožāko tenoru nav iespējams iedomāties bez Raimonda Paula un Ivara Vīgnera pērlēm kā “Muļķe sirds”, “Genovēva”, “Nepalaid garām””, “Jel dod man bučiņ`”, “Pasaulīte” u.c. Žorža smalkais humors, kas īpaši atspoguļojas stāstos par dziesmu tapšanu un sadarbību ar dižākajiem estrādes autoriem, ir programmas “nagla”. Kopā ar dziedātāju uzstāsies pianists Anatolijs Livča un skanīgās Jelgavas Tirkīza kora ansambļa meitenes Anna Siksna un Agita Zundure.

Pasākums noritēs divās daļās. Ar 15-20 minūšu starpbrīdi. Vienas daļas ilgums, aptuveni 40 minūtes. Biļetes iespējams iegādāties uz vietas Akustikā vai Biļešu Paradīzes kasēs.

Koncerta norises vieta ir restorāna “Akustika”  kultūrtelpa,  kas atrodas ēkas otrajā stāvā.

Pirms vai pēc pasākuma, “Akustikas” pirmajā stāvā ir iespēja nobaudīt restorāna piedāvājumu, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruni +371 26660202

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi