Loading Events

(Noticis pasākums) Zobens un Lemess 2022

10.06.2022 - 12.06.2022 23:55
Bauskas Pilskalna Estrāde, Bauska, Latvija

Pasākuma informācija

Septītais festivāls “Zobens un Lemess” notiks 2022. gada 10.-12. jūnijā jau ierastajā Bauskas pilskalna parkā. Visas biļetes, kas iegādātas 2021. gada festivālam, būs derīgas.

Pēc pašreizējiem nosacījumiem, “Zobens un Lemess” drīkst notikt tikai “zaļajā režīmā”, kas nozīmē – apmeklētājiem ieeja festivāla teritorijā, uzrādot pasākumu apmeklēšanai derīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (ja tobrīd šie Covid-19 ierobežojumi vēl būs spēkā).

Tie, kuri līdz festivāla norises laikam neplāno iegūt pasākumu apmeklēšanai derīgu sertifikātu un kurus neapmierina festivāla norises datumi, iepriekš iegādātās biļetes var nodot līdz 2022. gada 1. janvārim, nosūtot tās uz e-pastu support@ticketshop.lv. Naudas atgriešana Jūsu kontos notiks pēc pieteikšanās termiņa beigām, nākamā gada sākumā.

Lai gan apstākļi vēl ne tuvu nav koncertu organizēšanai labvēlīgi, šobrīd strādājam ar 2022. gada festivāla programmu, lai varētu Jums piedāvāt daudzpusīgu un interesantu pasākumu, kādu mēs visi esam pelnījuši. Tiklīdz būs jaunumi, – ziņosim!

Festivāla “Zobens un Lemess” biļetes jau nopērkamas Ticketshop.lv, to cena šobrīd – no 35 eur.

P.S. Rēķinoties ar neprognozējamo situāciju un iespējamiem apmeklētāju skaita ierobežojumiem, visticamāk, līdz pat jūnija sākumam pārdošanā būs pieejamas vien 1000 biļetes.

Tiekamies 10.-12. jūnijā Bauskā!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi