Loading Events
Zobens un Lemess 2020

(Noticis pasākums) Zobens un Lemess 2020

05.06.2020 - 07.06.2020 12:00
Bauskas Pilskalna Estrāde, Bauska, Latvija

Pasākuma informācija

Sestais mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāls Zobens un Lemess 2020. gada vasarā smagās mūzikas un tautas tradīciju cienītājus gaidīs 5. un 6. jūnijā jau ierastā vietā, gleznainajā Mūsas un Mēmeles satekā, Bauskas pilskalna parkā!

Arī šoreiz festivālā uzstāsies gan plaši pazīstami un atzīti mūziķi, gan arī jaunākas un plašākam klausītāju lokam mazāk zināmas grupas, kas daudziem var kļūt par atklājumu, būtiski papildinot muzikālos apvāršņus.

Kā ierasts, festivālā notiks arī seno amatnieku meistarklases, lekcijas un eksperimenti, apmeklētāji varēs skatīt vēstures rekonstrukcijas klubu piedāvātos cīņu paraugdemonstrējumos, piedalīties viduslaiku spēlēs un iemēģināt roku amatos, vērot krāšņas uguns skulptūras un baudīt lielisku atmosfēru.

Nakšņošana festivālā paredzēta apsargātā bezmaksas telšu pilsētiņā, kas tiks izvietota festivāla teritorijā. Uz vietas būs pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, tostarp labierīcības, kvalitatīva ēdināšana, atspirdzinoši dzērieni, plaša alus izvēle, tajā skaitā Craft alus un sidrs, atribūtikas un suvenīru teltis, medpunkts un pludmale.

Biļetes: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3420
Pirmo biļešu cena 23 eur, līdz ar grupu izziņošanu biļešu cena pieaugs!

Sekojiet informācijai festivāla oficiālajā mājaslapā http://www.zobensunlemess.lv/

Informācija sekos!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi