Loading Events
Ziemassvētku koncerts “ESI MAN TĀ – BALTĀ ZIEMAS PASAKĀ”

(Noticis pasākums) Ziemassvētku koncerts “ESI MAN TĀ – BALTĀ ZIEMAS PASAKĀ”

16.12.2023 18:00
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

16. decembrī plkst.18:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē valdīs īpaša atmosfēra un ziemas gaišā noskaņa izskanēs dziesmu programmā “Esi man tā – Baltā ziemas pasakā”. Programmā būs klausāmas Imanta Kalniņa, Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistākās ziemas sajūtu dziesmas.

Koncerta programma īpaši veidota, domājot par ziemas skaistajiem vakariem, sveču smaržu, ģimenisku mieru un māju sajūtu. Koncertā piedalīsies dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, grupas “Putnu balle” solisti Elvijs Bušs un Kristiāna Stirāne, pianists Jānis Miltiņš un perkusionists Ivars Kalniņš.

Īpašās sajūtas un noskaņu uzburs dziesmas “Par klusumu” (A. Hermanis/ Igo), “Lūgšana Ziemassvētku vakarā” (J. Lūsēns/ L. Breikšs), “Karameles” (I. Ulmanis/ P. Brūveris, A. Voitišķis), “Lilioma dziesma” (I. Kalniņš/M. Čaklais), “Buramdziesmiņa” (I. Kalniņš/ M. Čaklais), “Karalienes dziesma” (I. Kalniņš/ M. Čaklais) un citas autoru tautā iemīļotas dziesmas, kuras liks ikvienam just un dziedāt līdzi.

Koncerta biļetes pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cenas no 15 līdz 25 EUR.

Pirms koncerta un starpbrīdī darbosies kafijas bārs, kurā varēs baudīt uzkodas un dzērienus.

Iespējams arī rezervēt galdiņu gardai maltītei pirms koncerta, iepriekš piesakot pa t.26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

Plkst. 16:00 aicinām uz atvērto vēstures ekskursiju Jaunmoku pils muzejā. Pils dāmas pavadībā būs apskatāma vēstures un jūgendstila interjera ekspozīcijas pirmajā stāvā, kā arī iespējams apmeklēt interaktīvā Meža muzeja daudzveidīgās ekspozīcijas par Latvijas dabu un dzīvniekiem otrajā stāvā. Dalība ekskursijā pēc muzeja ieejas cenrāža.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi