Loading Events
Zaļumballe ar Sesto Jūdzi

Zaļumballe ar Sesto Jūdzi

24. augusts plkst. 19:00
Padures muiža, Padure, Latvija

Pasākuma informācija

Jau septīto reizi Sestā jūdze Padures muižā. Tā jau ir kļuvusi par tradīciju. Tie, kas ir bijuši zina cik fantastiskas ir zaļumballes muižas parkā. Tiem, kas nav bijuši tā būs lieliska iespēja atpūsties un izbaudīt muižu un burvīgo mājīguma atmosfēru. Riktīgi varēsiet izdejoties muižas parkā!

Grupai 2022.gadā iznāca jauns albums “Kad visi būs mājās” Zaļumballē tiks atskaņoti labākie grupas hiti, kā “Upe”, “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”, “Es esmu atvars nebaidies” u.c. Varēsim dziedāt un dejot līdzi! Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Par atspirdzinājumiem rūpēsies Smilškalnu Vīns. Grupa “Sestā Jūdze” 2019. gada vasarā kļuvusi par pirmo grupu, kas pārstāvējusi Latviju Eiropas lielākajā kantrīmūzikas festivālā “Trucker & Country-Festival” Šveicē, Interlakenā. Mūziķu augsto profesionālo līmeni ir novērtējuši arī skatītāji Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Īrijā un Anglijā.

“Sestā Jūdze” uzstājusies vienā no ievērojamākajiem Vācijas kantrīmūzikas pasākumiem “Messe Berlin”, 2014. gadā piedalījusies Silkeborgas kantrīmūzikas festivālā Dānijā. Grupa “Sestā Jūdze” ir dibināta 2001. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par titulētāko un profesionālāko kolektīvu kantrīmūzikas žanrā Latvijā, kā arī, pateicoties radoši oriģināliem aranžējumiem, kļuvusi atpazīstama ar vienreizēju un neatkārtojamu skanējumu. Kopš dibināšanas brīža “Sestā Jūdze” ir piedalījusies visos Starptautiskajos kantrīmūzikas festivālos “Bauska Country”, vairākkārt kļūstot par laureātiem visās uzvarētāju kategorijās un skatītāju atzinību. “Sestā Jūdze” līdz šim izdevusi četrus albumus – “Emigrants” (2004), “Kalendārs” (2008), “Iebrien manā saulrietā” (2012) un “Labāko dziesmu izlase” (2016), un mūziķu profesionālo veikumu ir novērtējuši ne vien skatītāji un klausītāji, bet arī mūzikas profesionāļi, trīs reizes “Sestajai Jūdzei” piešķirot Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu – vienu reizi kategorijā “Labākā dziesma”, divas reizes – “Labākais albums”.

Grupā “Sestā Jūdze” spēlē: Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Jānis Misiņš (ģitāras, bandžo), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra).

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi