Loading Events
ZAĻĀS JŪNIJA CETURTDIENAS KURTIZĀŅU BALLE

ZAĻĀS JŪNIJA CETURTDIENAS KURTIZĀŅU BALLE

20. jūnijs plkst. 19:00
SALTWATER radošais kvartāls, Zvejniekciems, Latvija

Pasākuma informācija

Kur Tavi smiekli un kur Tavas asaras? Jāsaka beidzot godīgišie vārdi ietver pilnīgi visu mūsu esību visā mūsu mūža garumā. Diemžēl vai pār laimi, šo augstākminēto jautājumu uzdodam sev tikai tad, kad, dzenoties pēc tā, kas nav mūsu, attopamies, ka esam pazaudējuši smeķi, ko sauc par dzīvi. Ko darām tālāk? Nospļaujamies pār kreiso, aizejam uz kārtīgu balli, lai atdotos Dakotas “Kurtizāņu Ugunskurs”. Tad? Tad ir augšāmcelšanās un apņemšānās visu mainīt pa 180. Vai izdodas? Ne vienmēr! Bet tas nevienam nav jāzina!

Tev par lielu prieku un izbrīnu Kurtizāņu Ugusnkurs skanēs arī mūsu, Zaļā Jūnija Ceturtdienas trešajā koncertā. Skanēs gan Dakotas hīti (viņiem visi ir hīti), gan arī citi latviešu hīti. Būsim vienos hitos, tāpēc, ka Tu pats un pati esi hits.

Kurtizāņu balli savā aprūpē ņems divi ģeniāli grupas Dakota dalībnieki Raitis Keišs un Gatis Ivans. Viņi sajutīs kurā brīdī Tev nepieciešams Ugunskurs, kurā Aizkari Dzeltnie.

Kāpēc Kurtizāņu balle? Tas tīri uz ģērbšanās stilu. Kā jau kurtizānes – skaistas, glītas, elegantas. Kas ir skaisti, glīti, eleganti – to atstāsim pašu ziņā. Attiecībā un kungiem – galvenais tā, lai skatoties uz Tevi blakus dāmai, nenāk prātā pasaka par Skaitstuli un Briesmoni! Nepārproti – pasaka ir skaista!

Viss pietiks taustiņu klabināt, lai deju placī papēži klab!

Tiekamies!

Sākums 19:00.

Beigu sākums 22:30.

Vari nākt uz 18:00.

Biļetes:

Pirmās 100 biļetes pa 10 EUR / gab, pēc tam pa 12 EUR / gab

Uz vietas Tavai ērtībai gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti – 12 EUR. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas vecāku pavadībā.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi