Loading Events
XV Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla SUDRABA ZVANI atklāšanas koncerts

(Noticis pasākums) XV Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla SUDRABA ZVANI atklāšanas koncerts

Pasākuma informācija

2024.gada 12.janvārī plkst. 18.30 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) notiks XV Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla “Sudraba zvani” atklāšanas koncerts.

Koncertā piedalās Daugavpils Vienības nama Latviešu un latgaliešu kultūras centra kolektīvi: orķestris „Daugavpils Sinfonietta” un jauktais koris „Daugava”, soliste Jeļena Borele. Kā īpašais viesis koncertā piedalās Rīgas pareizticīgo kamerkoris “Blagovest”. Diriģenti Aleksandrs Brandavs, Jevgeņijs Ustinskovs un Renāts Cvečkovskis.

Biļetes uz atklāšanas koncertu: Vienības nama koncertzāles kasē (darba dienās no plkst. 16.30 – 18.30) un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 5.00 euro

Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” struktūrvienība „Latviešu un latgaliešu kultūras centrs”.
Informējam, ka festivāla pasākumu laikā notiks fotografēšana un filmēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani” Daugavpilī norisinās kopš 1999.gada. Savā pastāvēšanas laikā tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem un starptautiski atzītākajiem festivāliem Daugavpilī, kas nereti pulcē vairāk nekā 2000 dalībnieku no dažādām pasaules valstīm.

XV Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla „Sudraba zvani” pasākumi – koncerti un konkurss – Daugavpilī norisināsies no 12. līdz 14.janvārim. festivāla programma atrodama www.daugavpils.lv un www.vienibasnams.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi