Loading Events
X Ambassadors

(Noticis pasākums) X Ambassadors

17.02.2024 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

17. februārī koncertzālē Palladium uzstāsies amerikāņu alternatīvā roka grupa “X Ambassadors”. Koncertā skanēs gan grupas pazīstamie hiti, gan jaunas dziesmas. 

Trīs albumus izdevušie mūziķi sevi dēvē par rokgrupu, lai gan viņu mūzikas skanējumā ir arī daudzu citu stilu elementi. Viņi nebaidās eksperimentēt un sadarbojās arī ar hiphopa, populārās un elektroniskās mūzikas veidotājiem. Eminem, Bebe Rexha, “Imagine Dragons”, “Lost Frequency”, “Kygo”, Lizzo – tie ir tikai daži no māksliniekiem, ar kuriem “X Ambassadors” ir strādājuši kopā. Tā, 2020. gadā amerikāņu hiphopa un R&B zvaigzne Lizzo ir ieguvusi Grammy balvu, saņemot statueti par labāko R&B stila izpildījumu par dziesmu “Jerome”, kas sarakstīta kopā ar grupu “X Ambassadors”.

“X Ambassadors” savu muzikālo darbību uzsāka 2009. gadā. Slaveni mūsdienu roka himnu veidotāji ir izdevuši vairākus singlus, no kuriem viens – “Litost”, tika iekļauts filmas “The Host” skaņu celiņā. Dziesma “Unconsolable” sekmēja straujo “X Ambassadors” mūzikas karjeras kāpumu. “Imagine Dragons” dziedātājs Dens Reinoldss, atrodoties slimnīcā, dzirdēja dziesmas akustisko versiju un nekavējoties lūdza ierakstu kompāniju “Interscope” parakstīt kontraktu ar dziesmas autoriem.

Grupas pirmais albums “VHS” ieguva platīna statusu un pārvērta “X Ambassadors” no alternatīviem rokeriem un Bruklinas indīroka autsaideriem par Billboard varoņiem. Šis albums ir intīms ieskats Sema Herisa un viņa brāļa Keisija Herisa jaunības mirkļos, un to paspilgtina brāļu mājas video, agrīno ierakstu un mēģinājumu audiofragmenti. Albumā bija iekļauti arī tādi grupas hiti kā “Unsteady” un “Renegades”. 2019. gadā grupa izdeva savu otro albumu “Orion”, bet 2020. gada martā – EP-albumu “Belong”, kuru iedvesmojusi 70. un 80. gadu soulmūzika un R&B. 2021. gadā iznāca grupas jaunākais darbs – albums “The Beautiful Liar”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi