Loading Events
Wondersala Retro Disco. Arsenium, Captain Jack, Ice Mc, Mr. President, Loona

(Noticis pasākums) Wondersala Retro Disco. Arsenium, Captain Jack, Ice Mc, Mr. President, Loona

14.07.2023 19:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Wondersala Retro Disco Rīgā!

 Izņemiet no skapja leoparda leginģingus un “Acid-wash” džinšus!  Ķemmējiet “Pizas-Torņi” uz galvas!  Krāsojiet acis zilas un lūpas rozās krāsas! Jo Jūs sagaida neticami nostalģiska diskotēka!

Wondersala Retro Disco ir tā laika mašīna, kas aizvedīs uz trakākam un mežonīgām ballītēm, kur visi kopā steidzas pie disko un eirodance skaņām.  Labākās mūzikas cienītāji tiksies – 2023. gada 14. jūlijā Wondersalā un saplūdīs vienotā deju trakā!
Dzīva skaņa varēs dzirdēt to laiku labākos, modīgākos un foršākos dziedātājus.  Deju ceļojumā jūs pavadīs
Arsenium (ex O-Zone)
Captain Jack
Ice MC
Mr. President
Loona

Neaizmirstiet galveno retro diskotēku noteikumu: 90. gadu skolas sporta zālēs nebija dīvānu un galdu!  Nesēdi uz vietas!  Iemet aplī savu somu vai maku, dejo, dziedi tik skaļi, lai vēl dažas nedēļas varēsi runāt tikai – čukstus!
Pastāstiet visiem, kam jums ir jautājumi: “It’s My Life”!
Atrodi laiku lai “Think About The Way”!
Atcerieties, ka Maya-hu un Mayya-ha-ha ir “Dragostea Din Tei”!
Un, protams, pievienojieties pūlim lai nodziedātu “Ya-ya-ya coco jamboo, ya-ya yeah”!

Durvis vaļā – pulksten 18:00.  Koncerta sākums pulksten 19:00.

Lai nokļūtu uz Wondersala Retro Disco koncertu Rīgā, iegādājieties biļetes mūsu mājas lapā un pilsētas kasēs.  Vēl vairāk koncertu meklējiet Rīgas afišā mūsu mājaslapā.
Arsenium (bijušais O-zona)
Leģendārās O zonas bijušais dalībnieks, solo projekta ietvaros, ne mazāk spilgti aizdedz sirdis un denspolus.  Enerģisks un atraktīvs, viņš no skatuves sauc: “Love Me, Love Me”!  Un kas mēs esam, lai viņam atteiktu?

Captain Jack
Šis duets kā neviens cits demonstrē, ka korekti un flegmatiski vācieši var būt arī pārsteidzoši karsti!  Eirodances leģenda jau gandrīz četrdesmit gadus aizdedzina Denspolu!  Tu bez šaubām zini no galvas lielāko daļu viņu dziesmu un noteikti skaļi dziedosi līdzi!

Ice MC
Britu reperis no Jamaikas pat lielākās zāles pacels līdz ausīm dažu sekunžu laikā.  Viņam ir gandrīz sešdesmit, bet viņš joprojām ir enerģiskāks, nekā mūsdienu divdesmitgadnieki! Kopā ar viņu Jūs varat Think About The Way un doties uz patiešām – Rainy Day!

 Mr. President 
Šajā pasaulē nav neviena cilvēka, kurš nekad nebūtu dziedājis “Ya-ya-ya coco jamboo, ya-ya yeah”!  Šī grupa uzrakstīja dziesmu, kas bija dzirdama ne tikai uz Marsa, bet arī blakus esošajās galaktikās!  Un jums ir iespēja to dzirdēt dzīvā skaņā –  Wondersala Retro Disco!

 Loona
Karsta dziedātāja no Nīderlandes tā iededzina visus apkārt ar saviem latino ritmiem, ka savulaik nopietni sacentās – ar Natāliju Oreiro un Šakiru.  Leģendārais kulta dziesmas – “Bailando” rimeiks izrādījās karstāks par oriģinālu! Ar viņu tev nebūs iespējas nedejot no pirmās līdz pēdējai priekšnesuma sekundei!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi