Loading Events
WERK: D.Dan (Berlin) / 8 Dec

(Noticis pasākums) WERK: D.Dan (Berlin) / 8 Dec

08.12.2023 - 09.12.2023 05:00
Laska V21, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

8. decembrī radošajā telpā “Laska V21” notiks nākamā tehno ballīte WERK. Par pasākuma viesi šoreiz būs Korejas izcelsmes amerikānis D.Dan, liels jaunās berlīniešu klubu paaudzes favorīts, ballīšu “Mala Junta” rezidents.

DJi:
● D.DAN (Mala Junta, Summerpup / Berlin)
● QUEER ON ACID (Kneaded Pains, Ovum Rec.)
● MOZ & HERREN IVO (R U iN¿)
● PAUL HNIKIN (Phenomenon)
● E91

📅 DATUMS: 8. decembris
📍 VIETA: Laska V21 (Vagonu ielā 21)
🕙 LAIKS: 23:00-05:00

Par galveno viesi.

D.Dan ir daļa no berlīniešu kustības, kas piedod jaunu enerģiju pilsētas slavenajai tehno ainavai. Viņa treku grūvs, aizraujošs savā kaleidoskopiskajā atkārtošanā, kā arī balansēšana uz satriecošā, bieži vien ar trance techno piesitienu, viļņa ar ideāli precīzu miksēšanas tehniku ir stils, kas kļuvis par D.Dan rezidences “Mala Junta” ballīšu vizītkarti. Pēc izciliem ierakstiem pasaulslavenajās izdevniecībās “Lobster Theremin”, “Standard Deviation” un “Amniote Editions”, par jaunu lapaspusi amerikāņu (kurš pašlaik dzīvo Berlīnē) mākslinieka darbībā kļuva paša izdevniecības “Summerpup” dibināšana 2021. gadā. Kā dīdžejs D.Dan liek klausītājam gaidīt katru pāreju no treka uz treku, kamēr viņa ritmu kaleidoskops griežas un transformējas labākajā un aizraujošākajā tehno mūzikas veidolā.

GDPR paziņojums: apmeklējot šo pasākumu, jūs piekrītat, ka Amber Muse mārketinga nolūkos tiek uzņemti fotoattēli un/vai video. Jūs varat atteikties no fotografēšanas vai filmēšanas, informējot fotogrāfu vai operatoru.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi