Loading Events
Vladislavs Nastavševs. Rāmie šovi*

(Noticis pasākums) Vladislavs Nastavševs. Rāmie šovi*

14.07.2020 19:30
Kalnciema kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Kalnciema kvartāls sveic vasaru ar jaunu brīvdabas koncertu ciklu jūlijā un aicina uz “rāmajiem šoviem” otrdienu vakaros. Koncertus sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, katru reizi būs arī īpašais viesis – vakara patrons, kurš aprunāsies ar mūziķiem un publiku par dzīvi un pēdējā laika pieredzēm. Kalnciema kvartāla pagalms jaunā iekārtojumā uzņems limitētu apmeklētāju skatu, katram nodrošinot sēdvietu, nepieciešamos drošības apstākļus un intīmāku gaisotni nekā allaž.

14. jūlija vakarā lirisku gaisotni Kalnciema kvartālā ar savu solo koncertu radīs režisors un mūziķis Vladislavs Nastavševs, izpildot dziesmas no izrādēm un oriģinālmūziku ar vēstījumu, kas liek laikam apstāties, ieklausīties un pievērsties pašrefleksijai.

“Bieži dziesmas kļūst par sava veida emocionālām skicēm manām turpmākajām izrādēm. Tādas kā akvareļu skices”, saka Vladislavs Nastavševs.

Koncerta laikā Nastavševs klausītājiem atklās vairākas no šīm skicēm, kā arī kādu ar Sergeja Uhanova dzeju. Tiks atskaņotas dziesmas no Nastavševa jaunākajām izrādēm Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī – “Piecas dziesmas pēc atmiņas” ar dzejnieku grupas “Orbīta” oriģināldarbiem, kā arī vairāki jaunumi. Un, protams, būs sajūtama Mihaila Kuzmina un Federiko Garsijas Lorkas klātesamība.

Katram apmeklētājam ir paredzēta sēdvieta, pieejamas vietas arī pie galdiņiem ar iekļautu vīnu, kā arī būs pieejama kafejnīca.

Ieeja pasākumā no plkst. 18:00.

Biļešu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi