Loading Events
VEF JAZZ CLUB. ANDREY OKSIS QUARTET (Ukraina/ Latvija)

(Noticis pasākums) VEF JAZZ CLUB. ANDREY OKSIS QUARTET (Ukraina/ Latvija)

05.03.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Andrejs Oksis ir ģitārists, multiinstrumentālists, pedagogs, komponists, aranžētājs no Ukrainas, kas šobrīd dzīvo Latvijā. Viņš ieguvis augstāko izglītību mūzikā Gņesina mūzikas akadēmijā Maskavā, kā arī profesionāli apguvis estrādes un masu pasākumu vadīšanu. Oksis ir vairāku starptautisku džeza, popmūzikas un tautas mūzikas festivālu laureāts. Panākumi gūti Kongsbergas un Oslo (Norvēģija) džeza mūzikas festivālos, folkmūzikas festivālā Prāgā (Čehija), Sv. Andreja (St. Andrew`s ) festivālā Skotijā un Gipsysphera festivalā Vācijā. Spēlējis kopā ar tādām slavenībām kā Markus Millers (Markus Miller), Birelī  Lagrēns (Biréli Lagrène) un Karloss Benavents (Carles Benavent).

Andrejs Oksis ir vairāku filmu mūzikas autors. Ukrainā viņš vada instrumentālo džeza trio. Bieži kā viessolists spēlējis džeza orķestros un piedalījies popzvaigžņu mūzikas atskaņojumos. Vairāki viņa oriģinālmūzikas skaņdarbu ieraksti ir skanējuši arī Latvijas radio.

Kvarteta sastāvā Andrejs Oksis muzicēs kopā ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem, starptautisku džeza, džezfolka un populārās mūzikas festivālu un konkursu laureātiem. Mūziķis koncerta programmai devis nosaukumu Zemdegas( Invisible fire), tajā skanēs populāru džeza standartu melodija, kuru autori ir Bils Evanss, Teloniuss Monks, Mailss Deiviss, Džo Zavinuls, kā arī viņa paša komponēta mūzika.

Koncertā piedalās:

  • Andrejs Oksis (Andrey Oksis, ģitāra, Ukraina)
  • Romāns Vendiņš (taustiņinstrumenti)
  • Maria Yaskevich (vokāls)
  • Reinis Daugilis (bungas)
Lasīt vairāk...Citi pasākumi