Loading Events
Vecie, labie 90tie!

(Noticis pasākums) Vecie, labie 90tie!

13.05.2023 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Grupas „Tranzīts” un „Hameleoni” atkal lauzīs sirdis.

Vecie, labie deviņdesmitie! 

Ko gan vēl vairāk gribas dzirdēt tiem, kuriem tie bija pusaudžu gadi, jaunības laiks vai brieduma vecums! Un kurš gan vēl izteiktāk spētu ļaut iegremdēties nostalģiskās atmiņās kā leģendārās siržu lauzēju grupas „Tranzīts” un „Hameleoni”! Abas grupas, kas ir vieni no 90’tajos gados komerciāli veiksmīgākajiem mūzikas projektiem, gaidīs uz tikšanos ar saviem faniem un mūzikas cienītājiem koncertā „Vecie, labie 90´tie!” VEF Kultūras pilī 13. maijā pulksten 19.
Lai arī deju mūzikas grupas „Tranzīts” pirmsākumi meklējami festivālā „Sinepes un medus 1994”, līdz pat šai dienai neviena īstena ballīte nav iedomāja bez tādiem grupas hitiem kā „Strauts”, „Es nevaru būt balts”, „Zelta būrītis”, „Septiņas dienas” un citiem. Kaut arī „Tranzīts” parasti muzicē ārpus Rīgas, šoreiz pēc publikas pieprasījuma tas notiks pašā galvaspilsēta sirdī, turklāt grupas uzstāšanos varēs baudīt sēžot. „Tranzīta” solists Ralfs Rubenis ar pacilātu noskaņojumu piebilst, ka grupai šobrīd klājoties tik labi kā nekad. Covids pārdzīvots, un visur „Tranzīts” iet uz urrā.

Romantiskais popmūzikas duets „Hameleoni” šogad atzīmēs savas pastāvēšanas 25 gadus, savukārt tās dalībnieki Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs – 60 gadu jubileju. Vasaras sākumā dienas gaismu ieraudzīs „Hameleonu” jaunais albums „Dāvana”, kurā būs apkopotas kādas 12 gan pavisam jaunas, gan līdz šim citos albumos neiekļautas dziesmas. Koncertā VEF Kultūras pilī skanēs visu laiku populārākās „Hameleonu” dziesmas – tādas kā „Pērles un dimanti”, „Atsaucies”, „Nakts”, „Vēlreiz” un daudzi citi superhiti. Iespējams, ka būs arī kāda no jaunā albuma dziesmām.
Pērciet biļetes jau tagad visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās!
Ir vērtības, kas nemainās!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi