Loading Events
VASARAS SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS OGRES ESTRĀDĒ 2022

(Noticis pasākums) VASARAS SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS OGRES ESTRĀDĒ 2022

13.08.2022 - 14.08.2022 04:00
Ogres estrāde, Ogre, Latvija

Pasākuma informācija

13.augustā, Ieeja no plkst. 20:00, koncertu sākums no 21:30.
Biļetes jau tirdzniecībā: www.ticketpoint.lv

Pasākuma programma:
No 20:00 Ieeja Ogres Estrādē
20:00 – 21:30 Dīdžejs
21:30 – 22:45 Grupa Galaktika
23:00 – 24:00 Grēta Grantiņa
00:20 – 01:00 Grupa A-Europa
01:30 – 02:30 Bleach Nirvana tribute
02:30 – 04:00 Dīdžejs

Vasaras izskaņā, 13. augustā Ogres estrādē tiks aizvadīts iespaidīgs vasaras noslēguma koncerts, kurā visa vakara garumā apmeklētājus izklaidēs ar disko, roka un deju mūziku. Koncerta programmai izvēlēti dažādu laikmetu populāri vokālās un instrumentālās mūzikas hīti katrai gaumei! No 90to gadu leģendārajām rokmūzikas dziesmām līdz mūsdienu hītiem populāru grupu un Dīdžeju pavadībā.
Eiropas tūres ietvaros, kā vakara galvenie mākslinieki uz skatuves kāps “Nirvana – Bleach tribute”, pieminot Kurtu Kobeinu un atzīmējot grupas “NIRVANA” 35 gadu dibināšanas jubileju! “Nirvana – Bleach tribute” atveido grupu “Nirvana” gandrīz identiski gan šova, gan vokāla ziņā!
Latvijā 2018 gadā “Nirvana – Bleach tribute” uzstājās kopā ar oriģinālās grupas “NIRVANA” bundzinieku Čadu Čenningu (Chad Channing). Tas bija neaprakstāmu emociju un pagātnes atmiņu piedzīvojums, kuru vēlreiz izbaudīsim kopā ar jums Ogres estrādē.
Grupa “Nirvana” ir viens no 20. gadsimta kulta kolektīviem, kura trīs mūziķi, ierakstot trīs albumus granža stilā, izmainīja pasauli vienreiz un pavisam. Ja jums nebija iespējas dzirdēt un vērot leģendāro grupu “NIRVANA” uz skatuves toreiz, tad nepalaidiet garām iespēju dzirēt leģendārās grupas dziesmas “Nirvana – Bleach tribute” izpildījumā.
Uz skatuves kāps arī Latvijā iemīļoti mākslinieki un grupas. Viena no tām būs “X Faktora” ceturtās sezonas uzvarētāja, brīnišķīgās un neatkārtojamās balss īpašniece Grēta Grantiņa. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, taču plašāku atpazīstamību ieguvusi pēc dalības un uzvaras “X Faktorā”. Pēc uzvaras šovā Grēta pievienojusies mūzikas izdevniecībai “Universal Music Group” un turpina jaunas mūzikas radīšanu. Jaunā māksliniece februārī izdeva debijas singlu “Pāries” un jau jūnijā prezentēja savu jaunāko veikumu – dziesmu “Tikai vienu deju”. Par Grētu mēs vēl noteikti dzirdēsim tuvākā un tālākā nākotnē.

BIĻETES:

IEEJAS BIĻETE IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ UN PASĀKUMA DIENĀ – 15 eur

PIRMĀS 500 IEEJAS BIĻETES iepriekšpārdošanā ar -30% atlaidi

VIP SĒDVIETAS UN GALDIŅI:
VIP IEEJAS BIĻETE un VIP SĒDVIETA “A” un “B” ZONĀ – 20 eur
4 VIP Biļetes + Galds ar 4 sēdvietām – 120 eur
6 VIP Biļetes + Galds ar 6 sēdvietām – 160 eur

VIP BIĻETES – nodrošina atsevišķu ieeju pasākumā, nodrošina Jūsu izvēlēto sēdvietu ar atzveltni, atsevišķu pieeju labierīcībām, būs atsevišķi pieejams VIP bārs un labākais skats uz skatuvi. VIP BIĻETES var iegādāties TIKAI IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ, pasākuma dienā tās nebūs pieejamas. VIP sēdvietas un galdi nav zem jumta.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un 1. un 2. grupas invalīdiem uzrādot apliecību ieeja bez maksas. ( Bezmaksas ieeja neattiecas uz VIP zonu.)

Organizators: SIA Ticketpoint

Lasīt vairāk...Citi pasākumi