Loading Events
VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANA OGRES ESTRĀDĒ 2022

(Noticis pasākums) VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANA OGRES ESTRĀDĒ 2022

28.05.2022 - 29.05.2022 00:00
Ogres estrāde, Ogre, Latvija

Pasākuma informācija

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Ogrē beidzot norisināsies estrādes līmeņa pasākums ar Latvijā iemīļotiem māksliniekiem. Balli un koncertu iesāks grupa “Galaktika” ar tautā iemīļotām dziesmām. Un nevienam nav noslēpums, ka jau no pirmās nots, balle grupas Galaktika izpildījumā būs garantēta. Vakara runas vīrs un dīdžejs – UFO (Kaspars Upacieris). Garlaicīgi nebūs!

Kā vakara galvenie mākslinieki uz skatuves kāps leģendārā grupa “JUMPRAVA”, kura ir viena no populārākajām grupām Latvijā jau kopš 1984.gada. Grupa sniegs 1,5 stundu garu koncertu un ieskandinās lielo Ogres estrādi ar savām labākajām dziesmām, kuras daudziem no mums sirdī  ir ļoti tuvas. Piedzīvot un dzirdēt tās atkal lielkoncertā, dzīvajā izpildījumā būs satriecoši.

Pēc pusnakts  jaudu pasākumam iedos grupa „Kreisais Krasts” (KK), kura  ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kurai šogad aprit 20 gadi. KK biedru rindās ir vairāk nekā 20 reperi, tostarp tādi pašmāju hiphopā zināmi vārdi kā ansis, Pionieris, Punkts uz I, Kaizers, Melikols, Deniss, E.V., Ivans Baigais, Eiksho, JeeKaa, Misters Krūmiņš,  R2RS, Cepums u.c. Jubilejas gadā apvienībai pievienojušies jauni dalībnieki – ģitārists un dziesmu autors Henrijs Mucenieks (Henny), kā arī aktuālā mūzikas producente un dziedātāja Būū.

“Kreisais Krasts” sākotnēji apvienoja Pārdaugavas repmūzikas pārstāvjus. Kopš dibināšanas 2002. gadā “Kreisā Krasta” kustība strauji attīstījās un Pārdaugavas ielās parādījās uzraksti ar diviem burtiem “KK”. Tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem māksliniekiem, kas tagad jau ir labi zināmi Latvijā.

Nakts turpinājums solās ne mazāk jaudīgs, jo uz skatuves kāps šī brīža populārākais remixu producents Baltijā – dīdžejs “Arman Aveiru”, kura dziesmu editus/remixus savos setos spēlē tādi dīdžeji kā Tiesto, Claptone, Diplo, Major Lazer. Mashupi, Bootlegi tika atskaņoti BBC radio1, EDC, Beyond Wonderland. Kluba Coyote Fly rezidents. Ballīte labāko Rīgas klubu noskaņās garantēta!

Pirms apvienības Kreisais Krasts uzstāšanās apmeklētājus iesildīs dīdžejs, ogrēnietis DJ NILL KETNER, kurš pasākumu un klubu kultūrā darbojas jau 12 gadus un priecē apmeklētājus ar jaudīgiem dīdžej setiem vēl joprojām.

BIĻETES:
IEEJAS BIĻETE IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ UN PASĀKUMA DIENĀ – 15 eur
PUSNKAKTS IEEJAS BIĻETE (Ieeja no 00:00) – 10 eur

VIP SĒDVIETAS UN GALDIŅI     
VIP IEEJAS BIĻETE un VIP SĒDVIETA “A” ZONĀ   20 eur
VIP IEEJAS BIĻETE un VIP SĒDVIETA “B” ZONĀ   20 eur
4 VIP Biļetes + Galds ar 4 sēdvietām      120 eur
6 VIP Biļetes + Galds ar 6 sēdvietām      160 eur

Lasīt vairāk...Citi pasākumi