Loading Events
Vasaras Saulgrieži Ērģemes pagastā

Vasaras Saulgrieži Ērģemes pagastā

22. jūnijs plkst. 18:00
Ērģemes pilsdrupas, Ērģeme, Latvija

Pasākuma informācija

Ērģemes pagastā Vasaras Saulgriežu svētkus sagaidīs ar pagājušajā gadā aizsākto tradīciju – Līgo svētku gājienu, teātra izrādi, koncertu, ugunsrituālu, mājražotāju tirdziņu un brīvdabas kino.

22.jūnijā plkst. 18:00 visi interesenti ir aicināti pievienoties Līgo svētku gājienam pie Petanka halles Ērģemes pagastā, kur tautas mūzikas kapelas “Sudmaliņas” pavadībā dosimies līdz pašām Ērģemes pilsdrupām, lai baudītu tālāko svētku programmu.

Plkst. 19:00  skatītājus priecēs Ērģemes pagasta nesen izveidotā “Jāņu un Līgu apvienība”, ar kuru paralēli iestudējumam ar Ērģemes pagasta amatierteātri “Bīne” strādā režisore Baiba Karpova. Šajā gadā apvienība ir turpinājusi sadarbību ar lugu autoru Andri Niedzviedzi, radot pagājušajā gadā redzētās izrādes “Trīs Līgas, trīs Jāņi un ozolu birzs” turpinājumu ar nosaukumu “Janka, valdies!”. Izrādē piedalās: Līga Kondratjeva, Līga Ķībere, Līga Tetere, Jānis Mednis, Jānis Lucs, Jānis Podnieks, Jānis Maksūrovs, Iveta Ozola, Viktorija Skriaba, Valērijs Sermus.

Pēc izrādes apmeklētājus priecēs gruzīņu kantrī dziedātājs Shota Adamashvilli. Viņa autentiskā amerikāņu country mūzikas izpildīšanas maniere pārsteigusi daudzus.

Pēc koncerta visus kopā aicinās folkloras kopa “Mežābele” no Jērcēniem, lai kopā ar visiem apmeklētājiem iedegtu Jāņu uguni, ievērojot latviešu tautas tradīcijas.

Pēc ugunsrituāla, saulei rietot un ugunim sprakšķot, apmeklētāji būs aicināti baudīt brīvdabas kino, skatoties visu iemīļoto un Līgo svētkiem tik raksturīgo filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

Turnas tautas nama vadītāja uz pasākumu aicina ņemt līdzi plediņus, saliekamos krēsliņus ērtākai pasākuma baudīšanai.

Mājražotāju tirdziņš pilsdrupu pagalmā tiks atvērts no plkst. 18:00.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Par apmeklētāju garšu kārpiņu baudījumu šajos svētkos rūpēsies bistro “Jumis” no Valkas.

Aicinām sekot līdzi informācijai Valkas novada pašvaldības mājaslapā www.valka.lv, kā arī Turnas tautas nama un Ērģemes pagasta Facebook kontos.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi