Loading Events
Valters Pūce un Dainis Tenis. Rāmie šovi* Kalnciema kvartālā

(Noticis pasākums) Valters Pūce un Dainis Tenis. Rāmie šovi* Kalnciema kvartālā

21.07.2020 19:30
Kalnciema kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Kalnciema kvartāls sveic vasaru ar jaunu brīvdabas koncertu ciklu jūlijā un aicina uz “rāmajiem šoviem” otrdienu vakaros. Koncertus sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, katru reizi būs arī īpašais viesis – vakara patrons, kurš aprunāsies ar mūziķiem un publiku par dzīvi un pēdējā laika pieredzēm. Kalnciema kvartāla pagalms jaunā iekārtojumā uzņems limitētu apmeklētāju skaitu, katram nodrošinot sēdvietu, nepieciešamos drošības apstākļus un intīmāku gaisotni nekā allaž.

21. jūlija vakarā uz Kalnciema kvartāla skatuves koncertēs muzikāli spraigie un krāšņie latviešu grupas DAGAMBA dalībnieki ar muzikālo programmu – Klasiskā mūzika „Bez elektrības!”. Čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis piedāvās vakaru ar klasiskās un populārās mūzikas hitiem, čellu un klavieru skanējumā. Šoreiz mūziķi ar savu koncertprogrammu atgriežas pie pirmavota – klasiskās mūzikas pamatiem, piedāvājot darbus oriģinālā skanējumā pieklusinātāk, akustiskāk un intīmāk, lai radītu klausītājiem mājīgu un melodiski estētisku gaisotni.

Katram apmeklētājam ir paredzēta sēdvieta, pieejamas vietas arī pie galdiņiem ar iekļautu vīnu, kā arī būs pieejama kafejnīca.

Ieeja pasākumā no plkst. 18:00.

Biļešu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi