Loading Events
Valentīndienas koncerts / atklāti mūzikā

(Noticis pasākums) Valentīndienas koncerts / atklāti mūzikā

14.02.2024 19:00
Pegaza pagalms, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Katrs ilgojas mīlēt un būt mīlēts. Mīlestība iedvesmo radīt brīnišķīgus mākslas darbus dzejā, glezniecībā, mūzikā. Mīlestībā ES atveros otram un tādā veidā kļūstu ievainojams.

Šajā Valentīndienas koncertā “atklāti mūzikā” dziedošā aktrise Everita Pjata-Gertnere, pianists Normunds Kalniņš un kontrabasists Raitis Eleris atzīsies mīlestībā mūzikai.

Visas koncertā iekļautās dziesmas ir cieši saistītas ar iesaistītajiem māksliniekiem. Pirmā uzstāšanās, komponisti, izpildītāji, kuri iedvesmo, dziesmas no izrādēm, dziesmas par mums būtisko, svarīgo un par mīlestību – par iedvesmojošu mīlestību, kura ir kā darbība, kas dod dzīvošanai jēgu, kas dara vienkārši labāku, kura dod lidojumu, arī radošo. Lai mīlestība Jūs iedvesmo, un pat, ja tā reizēm sāpīga, lai Jums drosme mēģināt atkal un atkal.

Programmā skanēs dziesmas no Ulda Marhilēviča, Raimonda Paula, Artūra Maskata, Merilinas Monro, Edītes Piafas, Aminatas, grupu Queen, Eolika, Dāmu pops un citu tautā iemīļotu un atpazīstamu autoru repertuāra.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi