Loading Events
V Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē | GALĀ koncerts un valšu vakars

(Noticis pasākums) V Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē | GALĀ koncerts un valšu vakars

11.08.2023 19:00
Ikšķiles brīvdabas estrāde, Ikšķile, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

Dzīves garšu baudītājus gaidām jau no plkst.17 elegantā Miro restorāna kafejnīcā.
plkst.19.00 GALĀ koncerts
plkst.22.00 publikas iemīļotais Valšu vakars

Lai godam nosvinētu šos Operetes teātrim tik būtiskos svētkus, Galā koncertā savu spožo talantu uz festivāla skatuves demonstrēs izcili solisti – mūzikas zvaigznes, kas jau spējušas iekarot klausītāju sirdis plašā starptautiskā mērogā.

Galā koncertā piedalīsies: Kijivas Akadēmiskā valsts operetes teātra vadošais solists Oleksandrs Čuvpilo (tenors), Kauņas Valsts Muzikālā teātra (Lietuva) vadošais solists Andrius Apšega (baritons), Operetes teātra solisti Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns/Itālija), Anastasija Dolgoņenko (soprāns), Dainis Skutelis (tenors), Kārlis Rūtentāls (tenors), Nauris Indzeris (baritons) u.c. viesi, kā arī Operetes teātra dejotāji un simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. Koncertā uzdzirkstīs visskaistākie muzikālā teātra opusi – pasaulslavenu operešu, operu un mūziklu lappuses.

Tā kā Ikšķilē notiekošajos Operetes festivāla koncertos ikreiz valdījusi īpaša, pacilājošu sajūtu piestrāvota gaisotne – brīnumskaistā mūzika, pasākumu vizuālais ietērps un dabas tuvums spēj apburt ikvienu klausītāju -, arī šis koncerts apliecinās  visaugstāko žanra standartu, garantējot tā apmeklētājiem pāriplūstošu prieku, muzikālu baudījumu un radoši emocionālus pārsteigumus!

Galā koncerta unikālo vizuālo noformējumu veidos talantīgā un pieprasītā multimediju māksliniece un scenogrāfe Ineta Sipunova.

Savukārt Valšu vakarā plkst.22, kas sekos uzreiz pēc koncerta noslēguma, Operetes teātra orķestris Atvara Lakstīgalas vadībā atskaņos visdzirkstošākos Johana Štrausa un citu pasaulslavenu  komponistu valšus un polkas, dāvājot iespēju koncerta apmeklētājiem zem klajas, zvaigžņotas debess pašiem piedzīvot īstas Vīnes valšu tūres īpašo gaisotni un neaizmirstamo klātbūtnes sajūtu.

Deju tūres ilgums 1 stunda. Skatītājiem, kas iegādājušies biļeti uz Galā koncertu, ieeja Valšu vakara norisēs ir bez papildus maksas.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi