Loading Events
Unreal Festival

(Noticis pasākums) Unreal Festival

17.06.2023 - 18.06.2023 03:00

Pasākuma informācija

Šīs vasaras skaļākais notikums festivālu scēnā – UNREAL Festival Mežaparks!

12 stundu deju mūzikas pieredze ārpus šīs realitātes lielākajā brīvdabas skatuvē Latvijā ar pasaulē populārākajiem deju mūzikas māksliniekiem. Festivāla apmeklētājiem visā pasākuma teritorijā būs iespēja baudīt paplašinātās realitātes (AR) vizualizācijas, kuras radītas ar mākslīgā intelekta un mūsdienu tehnoloģiju palīdzību.

Festivālā uz skatuves kāps pasaulē atzītākie dīdžeji, kas ar savu repertuāru uzstājušies tādos festivālos kā Tomorrowland, Coachella, Electric Zoo, Creamfields un daudzās citās ikoniskās ballīšu vietās. Pirmie ar uzstāšanos festivālā ir izziņoti Dimitri Vegas & Like Mike (BEL), TUNGEVAAG (NOR), PLASTIK FUNK (DE), GAULLIN (LT) un SAMMY PORTER (UK). Festivālā kopumā uzstāsies vairāk neka 12 dažādi dīdžeji, to starpā arī vietējie dīdžeji – Makree, Magnuss Eriņš, Levan, 24K, Bruno Drake, NF3, REXTON, bet pārējie dalībnieki tiks izziņoti tuvojoties festivāla norises datumam.

Festivāls UNREAL apvieno jaunāko mūsdienu tehnoloģijā ar skaļākajiem vārdiem deju mūzikas pasaulē, radot neaizmirstamas pieredzes uz visdažādākajām skatuvēm. UNREAL ir ceļojošs deju mūzikas festivāls, kurš katru gadu meklē jaunas un pārsteidzošas norises vietas, lai tajās pulcētu deju mūzikas baudītājus, piedāvājot piedzīvot intensīvu 12 stundu deju mūzikas pieredzi ar iespaidīgām 3D vizualizācijām.

Tev ir jābūt tur – biļetes var iegādāties biļešu kasēs Andrejostas kvartālā AOK, kā arī bilesuserviss.lv.
Tiekamies 17. jūnijā UNREAL festivālā!

Pirmajiem pircējiem standarta biļete maksās 45 EUR, fanu zonas biļete 65 EUR, bet VIP biļete 200 EUR. Pasākumam tuvojoties, tās pakāpeniski kļūs dārgākas.

Vairāk informācijas: https://unreal-festival.com/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi