Loading Events
TUTAS JAUNĀ GADA KONCERTUZVEDUMS “3, 2, 1, UN LECAM IEKŠĀ!”

(Noticis pasākums) TUTAS JAUNĀ GADA KONCERTUZVEDUMS “3, 2, 1, UN LECAM IEKŠĀ!”

17.12.2023 13:30

Pasākuma informācija

Vai jūti? Ziema jau klauvē pie durvīm. Tuta un viņas uzticamie draugi to gaida ar nepacietību un prieku, jo tieši ziemā ar dziesmām un dāvanām atnāk gada vislīksmākie svētki – Ziemassvētki un Jaunais gads! Tu taču arī tos gaidi, vai ne? Mums ir priecīga vēsts – Jauno gadu Tuta, Lapsa, Feneks, Āpsītis un viņu muzikālie draugi atkal svinēs koncertā kopā ar bērniem.
Lai tiktu pie dāvanas, katrs koncerta dalībnieks rādīs, ko māk. Neizpaliks arī Jaungada nakts pārsteigumi – skatītājus gaida balets, burvju triki, rotaļas un liela jautrība. Skanēs gan bērnu iemīļotās dziesmiņas no raidījuma “Tutas lietas”, gan pasaulslaveni svētku skaņdarbi. Kopā ar Tutu un viņas rotaļu biedriem par svētku noskaņu rūpēsies iemīļotais lielisko mūziķu ansamblis. Visi viņi deg nepacietībā jau atkal satikt savus mazos draugus, “Tutas lietu” fanus.
Nu tad, visi reizē: – Trīs! Divi! Viens! Un lecam Jaunajā gadā iekšā!

Koncerts ir īpaši piemērots bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem, tā ilgums 50 minūtes.

Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. Latvijas goda ģimenēm, izmantojot apliecību “3+ karte”, sniegta iespēja iegādāties biļetes uz koncertu ar 15% atlaidi.

Koncertu organizē producents “Ausma”.
Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi