Loading Events

(Noticis pasākums) Till Lindemann ‘Ich hasse Kinder Tour 2022’

18.11.2022 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Cienījamie klienti!
Sakarā ar pastāvošo pandēmijas situāciju un masu pasākumu organizēšanas ierobežojumiem JANVĀRĪ saskaņā ar Latvijas Republikas valdības lēmumiem, esam spiesti mainīt koncerta datumu 2022.gada 23.janvārī Rīgā. ICH HASSE KINDER 2022 turnejas ietvaros jaunais koncerta datums ir 18.11.2022. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.
Paldies par sapratni.
Par visiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar organizatoru:
LV-RKGM OÜ
lindemanntour2022@gmail.com

TILL LINDEMANN – “ICH HASSE KINDER TOUR 2022” KONCERTS RĪGĀ!
TILL LINDEMANN – industriālā metāla ģēnijs, “Rammstein” solists, trīskārtējs “ECHO Award” uzvarētājs, 2022. gada 11. novembrī pirmo reizi uzstāsies Rīgā ar savu solokoncertu Eiropas turnejas ietvaros 21/22 “ICH HASSE KINDER”.
Tills LINDEMANS nav vienkārši talantīgs mūziķis, Tills ir parādība, viņa koncerti ir tikpat iespaidīgi kā vulkāna izvirdums brīdī, kad atrodaties apmeklētāju pūļa epicentrā un vienlaicīgi dziedat ar maksimālo spēku “Steh Auf!”
Tillam ir miljoniem pielūdzēju visā pasaulē, māksliniekam piemīt neiedomājama harisma un mākslinieciskums,  bet dažreiz arī biedējoša enerģija un balss spēks.
“Ich Hasse Kinder” jūs ieraudzīsiet un sadzirdēsiet to, ar ko TILLS LINDEMANS pazīstams visā pasaulē – vairāk metālmūzikas, vecās un jaunās dziesmas, vairāk video un specefektu, un jūs sajutīsiet neticamu enerģiju no viena no labākajiem rokmūzikas solistiem.
Biļetes pieejamas vietnē bilesuserviss.lv no 27. oktobra plkst. 10.00
Pirmās 100 biļetes par 59 eiro.
Biļetes šobrīd iegādājamas ierobežotā skaitā.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi