Loading Events
Tiësto

(Noticis pasākums) Tiësto

06.07.2022 17:00
Tallinna lauluväljak, Tallinn, Igaunija

Pasākuma informācija

TALLINAS DZIESMU SVĒTKU ESTRĀDĒ UZSTĀSIES ELEKTRONISKĀS DEJU MŪZIKAS SUPERZVAIGZNE DJ TIËSTO
6. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies deju mūzikas vizionārs Dj Tiësto. Nav šaubu, ka šis ir vasaras karstākais koncerts, kur visu laiku labākā dīdžeja titula ieguvusī superzvaigzne Dj Tiësto atskaņos savus lielākos hitus “The Business”, “Jackie Chan” un daudzus citus. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.
Tiësto ir mākslinieks, kurš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem elektroniskās deju mūzikas izpildītājiem. Savas karjeras laikā dīdžejs un producents ir saņēmis vairākas prestižās Grammy balvas un atnesis klausītājiem platīna statusa ieguvušus dejošanas hitus. Jaunākā no dziesmām “The Motto”, kurā piedalās burvīgā māksliniece Ava Max, ir mākslinieka trešais singls no viņa gaidāmā studijas albuma, kas iekaro mūzikas topus visā pasaulē.
Deju mūzikas izdevums Mixmag nodēvējis Tiësto par visu laiku labāko dīdžeju. Talantīgais producents bauda zelta uzslavas arī no citiem atzītiem mūzikas izdevumiem, kā piemēram, Billboard, kas Tiësto nosaucis par elektroniskās deju mūzikas krusttēvu.
Tiësto, elektroniskās mūzikas producents no Nīderlandes, ir pārdevis vairāk nekā 36 miljonus albumu kopiju un tam seko vairāk nekā 30 miljoni fanu visā pasaulē. Mākslinieka muzikālā daiļrade ietver neskaitāmus atzītus albumus, hitus, remiksus, kas mūzikas straumēšanas platformās kopā pārsniedz 8 miljardus.
Savas ievērojamās karjeras laikā Tiësto ir sadarbojies ar neticami talantīgām mūzikas zvaigznēm tostarp Post Malone, Rita Ora, Diplo, Martin Garrix, Busta Rhymes, The Chainsmokers, Gucci Mane, Icona Pop un daudziem citiem. No pagrīdes deju hitiem līdz augsta līmeņa Lasvegasas dīdžeju rezidencei – Tiësto ir ideāls piemērs veiksmīgai karjerai mūsdienu deju mūzikas pasaulē.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi