Loading Events

Three Days Grace

13. jūnijs plkst. 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Jūnijā Rīgā atgriežas šeit tik gaidītie Three Days Grace

Ar koncertu 13. jūnijā “Palladium” zālē Latvijā atgriežas tik ļoti gaidītā kanādiešu rokgrupa Three Days Grace. Un ‘gaidītā’ nav tukšs epitets, jo abi iepriekšējie Rīgas koncerti tika pilnībā izpirkti. Tā kā “Palladium” zāles apjoms ir diezgan ierobežots, arī šoreiz vērts pasteigties ar biļešu iegādi.

Pie mums kanādiešu rokeri viesosies “Revolutions Live Tour” turnejas ietvaros, kas pakārtota jaunākā albuma “Explosions” klajā laišanai. Tas nozīmē, ka koncertā tiks izpildītas gan jau tādas laika pārbaudi izturējušas kompozīcijas, kā I Hate Everything About You, Never Too Late, Animal I Have Become, Pain, Just Like You, Home, Painkiller, Riot, The Mountain, gan jaunā apkopojuma spilgtākie hiti – So Called Life, Lifetime u.c.

Biļetes visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā no:
trešdienas, 29.marta – ekskluzīvi tikai Izklaides pasta abonentiem;
piektdienas, 31.marta – publiskajā pārdošanā.

Three Days Grace jaunākais, nu jau septītais, albums nāca klajā 2022.gada 6.maijā, pirmo reizi izjaucot grupas tradīciju katru trešo gadu izdot jaunu ierakstu apkopojumu. Taču tā kā 2021.gada novembrī publisku pirmatskaņojumu piedzīvoja pirmais albuma vēstnesis – singls So Called Life, zināmā mērā var uzskatīt, ka fanu iepriecināšana ar jaunu ierakstu 3 gadu nogrieznī joprojām saglabāta. Dziesma vienā mirklī uztraucās Billboard Mainstream Rock topa galvgalī un tur atradās 4 nedēļas pēc kārtas. Tā arī bijusi visvairāk atskaņotā 2022.gada rokdziesma. 2022.gada aprīlī iznākušais singls Lifetime atkārtoju So Called Life rezultātu, līdz ar to grupas kontā ir 17 singli, kas sasnieguši Billboard Mainstream Rock topa virsotnes.

Jautāts par albuma “Explosions” vēstījumu, grupas dalībnieks Nīls Sandersons paskaidro savu redzējumu: “Mēs piedzimstami sprādzienu pasaulē, un tie vienmēr ir kaut kur līdzās. Mēs mēdzam noslēgt dusmas sevī un rīkojamies tā, it kā to nebūtu. Dažreiz tu vienkārši vēlies izpausties un būt radošs. Tu centies būt tāds, kāds esi, bet pasaule to neļauj. Un ko tu tad dari – eksplodē? Tas ne vienmēr ir pareizais risinājums. Varbūt tev tomēr izdodas kaut kā nogludināt asumus? Mēs visi zināmā mērā to darām, jo otrs risinājums ir uzsprāgt. Ne visi sprādzieni ir slikti; daži ir skaisti. Ja esi tēvs, tavs bērns dodas pasaulē un kļūst par personību. Manā skatījumā tas arī ir sprādziens.”

Trīs Three Days Grace albumi saņēmuši oficiālu 3x 2x un 1x Platīna statusu, 12 reižu nominēti augstākajai Kanādas mūzikas industrijas balvai Juno, Spotify statistika informē, ka viņu dziesmas vidēji tiek atskaņotas 4 miljonus reižu mēnesī, kas viņus padara par vienu no pasaulē klausītākajām rokgrupām.

Three Days Grace 1997.gadā Ontario provinces pilsētiņā Norvudā dibināja solists un ģitārists Ādams Gontjērs, bundzinieks un bekvokālists Nīls Sandersons un basģitārists Breds Volsts. 2003.gadā viņiem pievienojās un par vadošo ģitāristu kļuva Berijs Stoks. 2013.gadā Ādams apvienību atstāja un tāpēc basģitārists Breds solista vietā uzaicināja savu brāli Metu Volstu, kas pārsteidzoši ātri un labi iekļāvās kolektīvā.

Mūzikas kritiķi grupas žanra apzīmēšanai izmanto mazliet atšķirīgus mūzikas stilus – alternatīvais hārdroks, postgrandžs, ņūmetāls -, kas arī saprotami, jo Three Days Grace radošais materiāls nav viendabīgs.

Vairāk informācijas:
https://www.facebook.com/ltipsagency/

Video:
So Called Life https://www.youtube.com/watch?v=7ViIny2YZH0
Lifetime https://www.youtube.com/watch?v=IToGQoIKgr8
I Hate Everything About You https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg

Vairāk informācijas: https://threedaysgrace.com

Lasīt vairāk...

Atrašanās vietaCiti pasākumi