Loading Events
THOMAS ANDERS (Modern Talking) & SANDRA

THOMAS ANDERS (Modern Talking) & SANDRA

26. jūlijs plkst. 19:00
Daugavpils stadions Lokomotīve, Daugavpils, Latvija

Pasākuma informācija

Daugavpilī uzstāsies leģendāras grupas “Modern Talking” līderis.

26. jūlijā Daugavpils “Lokomotīves” stadionā notiks neaizmirstams pasākums – superzvaigznes Tomasa Andersa (Thomas Anders) priekšnesums. Viņš ir viens no savulaik milzu panākumus guvušās grupas “Modern Talking”. Koncertā piedalīsies arī dziedātāja Sandra. Un tie nav visi pārsteigumi.

Nekavējoties mainiet savus vasaras plānus un rezervējiet 2024. gada 26. jūliju savā atvaļinājumu kalendārā!

Šajā dienā notiks jauna mūzikas festivāla “Vasaras Daugavpils dejā” pirmā izrāde, kuras galvenais notikums būs Tomasa Andersa un Sandras koncerts. Papildus tam visas dienas garumā festivāla viesus priecēs aizraujoši populāru grupu priekšnesumi no Latgales un citām Latvijas pilsētām, būs arī fanu zona, unikāla virtuve un dzērieni no visa Latgales novada.

Organizatori plāno vēl daudzus pārsteigumus, par kuriem tiks ziņots atsevišķi.
Taču galvenais 26. jūlija notikums būs Tomass Anderss, kurš uzstāsies pusotru stundu un Eiropas diskotēku superzvaigzne Sandra, kas dziedās vēl stundu. Zvaigznes izpildīs savus slavenākos hitus, kas iekarojuši miljonu skatītāju sirdis visā pasaulē.

“Modern Talking” ir īsts veiksmes stāsts

“Modern Talking” unikālā karjera sākas 1979. gadā. Tomass Anderss pēc uzvaras Luksemburgas Radio dziesmu konkursā, ierakstīja singlu “Judy” un koncertturnejas laikā satika Dīteru Bolenu, mūziķi no populārās grupas “CC Catch”.

Kopā viņi kā grupa “Modern Talking” ierakstīja neskaitāmas dziesmas, kas tika iekļautas topu pieciniekā desmitos pasaules valstu, bet superhits “You’re My Heart, You’re my Soul” sešus mēnešus palika topu augšgalā 81 valstī! 1989. gadā Tomass izdeva savu pirmo solo albumu “Different” un veiksmīgi uzsāka savu solo karjeru, strādājot kopā ar grupu “T – Seven”. Šīs grupas mūziķi iepriekš jau bija muzicējuši kopā ar Amandu Līru, Rikiju Mārtinu un citām zvaigznēm.

Anderss ir izdevis 17 albumus

Tomass Anderss ir veiksmīgi sadarbojas ar slaveniem mūziķiem, piemēram, slaveno duetu “Roxette”. Daudzas dziesmas viņš ir rakstījis pats.
1994. gadā Amerikā viņš izdeva albumu spāņu valodā “Barcos de Cristal”, mērķējot uz Latīņamerikas tirgu un sasniedzot topu virsotnes Argentīnā.
Drīz pēc tam Tomass uzrakstīja motīvu populārajam seriālam “Tal Vez”, kas kļuva par hitu un nonāca pirmajā vietā Meksikā.

 

Tomass uzstājas arī ar pseidonīmiem Kriss Koperfīlds, un Fantomass, un iekļauj savos koncertos džeza priekšnesumus.

1998. gadā pēc pēkšņās “Modern Talking” atdzimšanas Tomass vienlaikus strādāja arī patstāvīgi, uzstājoties ar iespaidīgiem šoviem ASV un vērienīgā Eiropas turnejā kopā ar vācu rokgrupu  “Scorpions”, ierakstot akustisko albumu ar orķestra piedalīšanos. Pagājušā gada martā viņš izdeva savu 17. studijas albumu “Cosmic”.

Viņš piedalās dažādos projektos un populārās mūzikas TV šovā “Maska”.

Tomasa Andersa īstais vārds ir Bernts Veidungs

Tikai daži cilvēki to atceras vai zina, ka Tomasa īstais vārds ir Bernts Veidungs. “Tā mani uzrunā tikai tuvākie cilvēki,” smejas Tomass, stāstot arī situācijas lidostās, kad darbinieki ir šokēti par to, ka slavens dziedātājs uzrāda personu apliecinošu dokumentu uz “kāda cita” vārda. “Reiz, kad iepirkos lielveikalā, uz minūti iedevu savu kredītkarti pārdevējai un  viņa vilcinājās. Pēc tam es dzirdēju viņu runājam pa telefonu: “Liela problēma! Man priekšā ir dziedātājs Tomass Anderss ar kādu nozagtu kredītkarti…”

“Kad mirsim, problēmas izzudīs…”

Dziedātājs, kurš joprojām tiek gaidīts dažādos pasaules nostūros, ir pārdevis vairāk nekā 125 miljonus albumu kopiju, ieskaitot grupu un solo ierakstus, saņēmis vairāk nekā 420 platīna un zelta godalgas!

Tomass Anderss koncertē un ieraksta albumus jau 40 gadus, taču nav zaudējis savu harizmu, tāpēc viņa fani
visā pasaulē viņi apbrīno dziedātāja patieso sirsnību, ko viņš izstaro savos koncertos. “Es bieži iekļuvu smagās situācijās, bet vienmēr tiku galā, jo esmu dzimis zem laimīgas zvaigznes,” saka Tomass, kurš izpildīs savu slavenākos skaņdarbus 26. jūlijā Daugavpilī. “Pēc katras ķibeleses domāju par dzīves jēgu un saprotu, ka jāmīl pasaule, jāpriecājas par savu esamību, jāizstaro pozitīva enerģija. Vai ir kādas problēmas? Kad mirsim, visas problēmas izzudīs. Tāpēc nekavēsimies pie tām, jo mēs visi esam dzimuši laimei!”

Sandra – Eiropas diskotēku superzvaigzne

Sandra Lauere ir dzimusi Zārbrikenes pilsētā, kas atrodas pie Francijas robežas. Jau kopš bērnības Sandra atklāja sevī lieliskas spējas dziedāt un dejot, no septiņu gadu vecuma viņa sāka apmeklēt mūzikas skolu, deju skolu un ģitāras kursus. Jau trīspadsmit gadu vecumā Sandra sāka piesaistīt skatītāju un mūzikas kritiķu uzmanību ar uzstāšanoss Zārbrikenes jauno zvaigžņu festivālā.

1979. gadā Sandra pieņēma uzaicinājumu pievienoties grupai “Arabesque”, kurā drīz vien ieņēma vadošo pozīciju. Grupa kļuva slavena visā pasaulē. Uzstājoties kopā ar  “Arabesque”, Sandra iepazinās ar dziedātāju un mūziķi
Mihalu Kretu, kurš tajā laikā piedalījās grupas koncertos kā taustiņinstrumentālists. Abiem izveidojās tuvas attiecības. Pēc Kretu uzstājības Sandra grupu pameta un 1984. gadā uzsāka solo karjeru viņa vadībā.
Sadarbības rezultāts bija Sandras pirmais soloalbums “The Long Play”, kas iznāca 1985. gada novembrī un uzreiz izvirzījās Vācijas un citu valstu topu augšgalā. Panākumi bija arī nākamajiem albumiem un īpaši singlam “Everlasting Love”. 1988. gada janvārī Sandra un Mihals (Mišels) apprecējās.
Astoņdesmito gadu beigās Sandra kādu laiku pārtrauca solo karjeru, palīdzot vīram viņa jaunajā projektā ar nosaukumu “Enigma”, kur viņa bija gan galvenā vokāliste, gan dažbrīd arī otrā plāna dziedātāja.

Vēlāk viņa koncentrējas uz ģimeni. 1995. gada jūlijā viņai piedzima dvīņi, bet diemžēl ģimenes laime nav mūžīga, un 2007. gadā Sandra izšķīrās no vīra.

Kopš 2009. gada sākuma viņa aktīvi koncertē un gatavojās izdot jaunu albumu. Rezultātā tika izdots Sandras albums “Back to Life”. 2012. gada 26. oktobrī Sandra izdeva jaunu, jau 10. studijas albumu “Stay In Touch”. Sandra arī pašlaik turpina izdot jaunus ierakstus un ir devusies aktīvā koncerttūrē pa visu pasauli.
Viņai ir unikāla balss, izpildījuma maniere, melodijas un enerģija, kas joprojām piesaista desmitus tūkstošus fanu.

Festivāls “Vasaras Daugavpils dejā” būs ne tikai neaizmirstama tikšanās ar leģendārajām zvaigznēm, bet arī iespēja ģimenes atpūtai unikālā Latvijas pilsētā un novadā. Restorāni, kafejnīcas, viesnīcas un muzeji sagatavos īpašus piedāvājumus! Tas būs ne tikai interesanti, jautri un garšīgi, bet arī izglītojoši!

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi