Loading Events
The Prodigy

The Prodigy

18. augusts plkst. 21:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

THE PRODIGY ATGRIEŽAS RĪGĀ

Viena no visveiksmīgākajām elektroniskajām grupām visā pasaulē turpina pārsteigt savus fanus! Pirmo reizi kopš 2016. gada The Prodigy paziņojis par lielu koncertu Rīgā 18. augustā, Wondersalā.

Šis ir pirmais koncerts Latvijā, kad grupa uzstāsies bez sava brāļa, kulta ikonas – Kīta Flinta. Liams Hovlets un Maksims atgriezīsies uz skatuves ar jaunu, īpaši spēcīgu un jaudīgu koncertu.

The Prodigy albumi ir sasnieguši pasaules topus, piesaistot miljons fanu, un viņu koncerti ir kļuvuši par standartu reiv pasākumiem. Tagad latviešu faniem beidzot būs iespēja redzēt, kā ansamblis “iededzina uguni” mūsu galvaspilsētā. Unikālā koncerta vieta – Wondersala – ļauj rīkot vienus no lielākajiem reiviem Rīgas un pat visas valsts vēsturē.

Liams Hovlets teica: “Tas ir aicinājums The Prodigy tautai; mēs atgriežamies pie jums vienīgajā veidā, kādu mēs zinām: pilna uzbrukuma režīmā!”

Ne visi no The Prodigy grupas ir joprojām ar mums, tāpēc Liama Hovleta un grupas koncerti ir patiesas dzīves svinības šajos laikos. Tātad, tiekamies 18. augustā Wondersalā, lai satiktu visleģendārāko grupu, kura jebkad ir uzstājusies Latvijas teritorijā. Nāc un izbaudi! Dzīve ir pārāk īsa, lai sēdētu mājās!

Vairāk informācijas: https://wondersala.lv/

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi