Loading Events
The best of 90s

(Noticis pasākums) The best of 90s

20.10.2023 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Arēnā Rīga uzstāsies pasaules populārākie deviņdesmito gadu deju mūzikas pārstāvji

NEATKARĪGĀ MŪZIKAS PRODUCENTU GRUPA informē, ka tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz koncertu “The best of 90’S”, kas noritēs Arēnā Rīga 2023. gada 20.oktobrī.

Šis būs neaizmirstams koncerts, kurā uzstāsies deviņdesmito gadu pasaules deju mūzikas lielākās zvaigznes.

Deviņdesmito gadu deju mūzikas kustība ir unikāla parādība mūzikas vēsturē.

Pasākumā ar krāšņu šovu skatītājus iepriecinās tādas deju mūzikas leģendas kā Džo Tompsons (JOE THOMPSON), grupas DOWN LOW leģendāro hitu izpildītājs, kā arī seksapīlā dziedātāja Nataša Raita (NATASCHA WRIGHT) / grupa LA BOUCHE /.

Galvenie šī koncerta mākslinieki būs leģendārā zviedru popgrupa ACE OF BASE un tās soliste Jennija Berggrēna (JENNY BERGGREN).

Koncerta apmeklētāji varēs izbaudīt deviņdesmito gadu spožākos skaņdarbus, piemēram, daudzu iemīļotās dziesmas “All that she wants”, “Its a beatiful life”, “Sweet dreams”, “Be my lover”, “Girl You know its true”, “Johnny B”, “Gangsta’s paradise” un daudzus citus.

Un kas gan būtu šāds koncerts bez mūsu pašmājas deju mūzikas pamatlicējiem – leģendārās grupas A-EUROPA un tās līdera Artūra Duboka! Arī šo grupu būs iespēja dzirdēt šajā koncertā.

A-EUROPA
“Tuvumā, tālumā”, “Baltās rozes”, “Jūrmala”, “Meitenes Rīgā” ir tikai daži no daudzajiem grupas A-EUROPA skaņdarbiem, kas iekarojuši auditoriju. Tā ir mūzika, kuru iecienījušas jau vairākas paaudzes – sākot ar tiem, kas uzauguši reizē ar šo mākslinieku dziesmām, līdz pat mūsdienu jauniešiem. Šīs melodijas ir neticami gaišas, ļoti enerģiskas un pozitīvas, tās dzirdot, neviļus rodas vēlme ļauties bezbēdīgam deju ritmam.
Līdz šim izdoti divi grupas A-EUROPA albumi – abiem ir platīna diska statuss. Šogad grupa ieguvusi jaunu skanējumu un muzicē ar dzīvo pavadījumu.

 

JENNY BERGGREN no ACE OF BASE
Šī zviedru popgrupa ir deviņdesmito gadu popmūzikas ikona, kas īsā laika posmā iekaroja atzinību visā pasaulē! 60 miljoni pārdoto grupas līderes JENNY BERGGREN disku ir rekords, kuru grūti pārspēt!

Grupas pirmās divas izdotās dziesmas “All That She Wants” un “Wheel Of Fortune” ieņēma pirmo un otro vietu Dānijas pārdošanas topos, pat pirms vēl tika publiskoti grupas videoklipi un citi reklāmas materiāli.

Tad sekoja grupas albums “The Sign”, kurš iekaroja pasaules mūzikas topu virsotnes. Albuma panākumi Zviedrijā bija satriecoši, tajā gadā tas ienesa pat lielākus ieņēmumus nekā valsts autobūves kompānija “Volvo”.

Deviņdesmitajos gados grupa turpināja ierakstīt singlus, piemēram, “Beautiful Life”, “Lucky Love”, “Cruel Summer” un “Life Is a Flower”. Līdz 2002. gadam ACE OF BASE bija pārdevuši kopumā 30 miljonus savu pirmo četru studijas albumu kopijas, kļūstot par trešo visu laiku veiksmīgāko Zviedrijas mūzikas grupu un atstājot aiz sevis tādas slavenības kā ABBA un ROXETTE.

Pēc ACE OF BASE tūres 2009.gadā JENNY BERGGREN izlaida savu biogrāfiju “To Win The World” (“Lai uzvarētu pasauli”). Tieši pašlaik JENNY BERGGREN atkal devusies savā koncerttūrē.

 

DOWN LOW
Grupa tika izveidota 1995. gada decembrī K-Town studijā Vācijas pilsētā Kaizerslauternē (Kaiserslautern). Tās dalībnieki bija amerikāņu reperis Džo Tompsons, kurš dienējis ASV armijā operācijas “Desert Storm” laikā un bija draugos ar Rodu D. no Fun Factory, kā arī dziedātājs un kolēģis amerikānis Darens Takers.

Pirmais singls “Don’t Look Any Further”, kas ir grupas M PEOPLE tāda paša nosaukuma dziesmas hiphopa versija, neguva lielu ievērību, taču otrā grupas izdotā dziesma “Vision of Life” kļuva par pieprasītu hitu vairākās Eiropas valstīs.

Kopīgi ar Flip Da Scrip grupa producēja dziesmu “Nothing Like Viva”, kas kļuva par Vācijas TV mūzikas kanāla VIVA projekta “Hip Hop Alliance” himnu.

Grupa ir pazīstama ar tādiem pasaulslaveniem megahitiem, kā, piemēram, “Johnny B.”, “Murder”.

DOWN LOW tiek uzskatīta par vienu no pirmajām veiksmīgākajām mūzikas grupām, kas deviņdesmito gadu vidū spēja apvienot hiphopu Eiropas stilā ar tādu mākslinieku sniegumu kā C-Block, Nana un A.K. – S.W.I.F.T.

 

LA BOUCHE
Šis vācu elektroniskās deju mūzikas duets vislabāk pazīstams ar saviem hitiem “Be My Lover”, “Sweet Dreams”, “You Won’t Forget Me” un “Tonight”.

Grupa tika nodibināta 1994. gadā Frankfurtē pie Mainas. Viens no tās veidotājiem bija slavenais mūzikas ierakstu producents Frenks Farians. Viņš strādāja kopā ar tehno dīdžeju Ulli Brenneru un producentu Amiru Sarafu. Piedalīties projektā tika uzaicināta arī amerikāņu dziedātāja Melānija Torntone un reperis Leins Makrejs.

Diemžēl 2001. gada 24. novembrī Melānija Torntone gāja bojā Crossair Flight 3597 avārijā Cīrihē, Šveicē. Pēc šī negadījuma producents Franks Farians viņai veltīja dziesmu “In Your Life”.

Viņas vietu grupā ieņēma seksapīlā Nataša Raita. Dziedātāja ir saņēmusi “Zelta ieraksta” balvu par galveno vokālu Dj BOBO dziesmās “Freedom” un “Love is a price”, kas kļuva par visaugstāk novērtētajiem hitiem Vācijā, Austrijā, Šveicē un Holandē. Solistes balsi var dzirdēt arī HADDAWAY un Ice MC dziesmās.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi