Loading Events
The Beatles live again – The Beatbox

(Noticis pasākums) The Beatles live again – The Beatbox

26.01.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

THE BEATLES LIVE AGAIN – THE BEATBOX (ITA)

26. janvārī, 19.00
VEF Kultūras pilī

Ilgums : 2 stundas ar starpbrīdi.
Vecuma ierobežojums:  8+

The Beatles Experience no THE BEATBOX 62–70

Izejot tālu aiz pierastajiem “ tribute”  grupas rāmjiem, The Beatbox ar savu šovu ļauj skatītājiem sajust unikālā Liverpūles kvarteta enerģiju un burvību.

Ir detalizēti izpētīts viss: no izmantotajiem instrumentiem, kas ir identiski Bītlu oriģināli lietotajiem, līdz pat apģērbam, kas šūts uz pasūtījumu pie tiem pašiem meistariem, kas gatavoja kostīmus oriģinālās grupas Amerikas turnejai. Grupas sastāvā ir Fils Kareti, Marks Breglija, Miks Kaputo un Feds Franki. Visi viņi ir daudzkārt uzstājušies kopā ar pazīstamiem itāļu un starptautisiem mūziķiem.

Šovs atdzīvina vairāku paaudžu atmiņas, bet izpildījuma precizitāte ļauj no jauna sev atklāt entuziasmu un optimismu, kurš valdīja sešdesmitajos. Programmā iekļauti labākie hiti: no agrīnajām melodijām Liverpool Cavern Club līdz šedevriem, kas raksturo pēdējo grupas pastāvēšanas posmu pirms izjukšanas.  The Beatbox pilnīgi precīzi izpilda The Beatles repertuāra dziesmas, dāvājot skatītājiem viņu unikālo skanējumu un nekļūdīgo vokāla tīrību harmonijās.

The Beatles dziesmas ir pamats mūsdienu mūzikai, bet to dzīvais izpildījums dāvā nenovērtējamas emocijas.

https://www.thebeatboxbeatles.com/

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/STARconcert.Riga/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi