Loading Events

Telpa: 12h Techno Warehouse

31. maijs plkst. 21:00
H2o6 kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sapņi piepildās! Ļaujiet taisīt tehno 31. maijā noliktavas telpā H206. Nepalaidiet garām 12 stundu reivu, kas sākas no 21:00 un beidzas rītausmā.
Šo talantīgo tehno titānu no Latvijas un ārvalstīm vadībā jūs tiksiet pārcelts tīras enerģijas un prieka pasaulē.  Pūļa vidū jūs atradīsiet dažādu vecumu, kultūru un tautību cilvēkus, kurus vieno kopīga mīlestība pret mūziku un pašizpausmes brīvība. Šeit nav vietas aizspriedumiem vai stereotipiem – tikai tīra nodošanās mākslai un savienošanās prieks.
Mūzikas skaistums slēpjas tās spējā pārvarēt plaisas starp mums, veicinot saiknes, kas ir dziļākas par vārdiem. Mēs koncentrējamies uz to, lai visu paceltu pilnīgi jaunā līmenī. Izbaudiet ne tikai mūziku, bet arī  mākslu apvienošanos.

– Matrixxman
– Future.666
– Mary Yuzovskaya
– Queer On Acid
– Michael Myth
– Paul Hnikin
– Ikss
– 2B
– Deep-Z

Iedegsim tumšo un smago pagrīdes ainu Baltijas valstīs.
** Brīdinājums: Biļešu skaits ir ierobežots un tiks izpārdotas. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet biļetes, kad tās tiks izlaistas. Maksimālā ietilpība ir tikai 1000.
*** Mēs piemērojam nulles toleranci pret negatīvu, rupju, vardarbīgu, homofobisku, piekāpīgu attieksmi pret citiem klientiem vai mūsu darbiniekiem.

Intragram: https://www.instagram.com/telpa.techno/
Facebook: https://www.facebook.com/telpa.techno/
Vairāk informācijas: www.telpa.lv

https://www.youtube.com/watch?v=LV6nc-JXnKs&t=1076s
https://www.youtube.com/watch?v=a5U3_EY-5EM&t=2769s
https://www.youtube.com/watch?v=Ywv8aDm6xss

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi