Loading Events
Telmans Guževskis koncertā MĪLESTĪBAS VĀRDI

(Noticis pasākums) Telmans Guževskis koncertā MĪLESTĪBAS VĀRDI

08.03.2023 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija

Pasākuma informācija

Lieliska dāvana skaistajām dāmām!

8. martā Telmans Guževskis starptautiski atzīts tenors, Saundtreks ar viņa balsi bija nominēts Oskara balvai,  jūs ielūdz uz pavasara un mīlestības svētkiem! Kaismīgas spāņu un itāļu arijas un dziesmas, Telmana balss un spāņu ģitāra Kubas viesa Hose Luisa Korvisona Rohasa izpildījumā radīs neaizmirstamu noskaņu un dāvās jums īstus mīlestības svētkus!

Koncerts notiks 8. Martā 19:00 Dzintaru koncertzalē, biļetes  Biļešu Paradīzes kasēs.

Telmans Guževskis ir starptautiski atzīts tenors un aktieris,  20. gadsimta diženā tenora Maestro Karlo Bergonzi (Itālija) skolnieks.

Mūzikas ieraksts ar Telmana Guževska balsi Džo Raita  filmā “Anna Kareņina” bija izvirzīts Oskara balvai un 2013. gada viņš saņēma   Aivora Novello balvu.

Telmans Guževskis 2015. gadā Los Anģelesā  World Championship of Performing Arts ir ieguvis 7 medaļas.   Telmans bija stipendiāts Londonas koledžās Trinity un Guildhall. 2006. gadā Telmans  debitēja operā “Bohēma” Londonas Royal Albert Hall. Viņš regulāri uzstājas operas uzvedumos un koncertos Eiropā un citās valstīs, piedalās  projektos un  starptautiskos festivālos,  filmu ierakstos.  Holivūdas kinoproducenta Cary Granat (Scream) jaunajā filmā ieskaņoja trīs diženos tenorus –  Leonīdu Sobinovu, Žoržu Tīlu un Džovanni Martineli. 2014. gadā

Hosē Luiss Korvizons Rohass ir mūziķis un komponists, kurš pārstāv spāņu klasiskās ģitārspēles skolu. Hosē sadarbojas un koncertē ar dažādiem kolektīviem Eiropā un  Latīņamerikas valstīs. Hosē pats komponē un aranžē dziesmas un instrumentālus skaņdarbus ģitārai.

Oļegs Žukovs ir Latvijas Nacionālās operas  koncertmeistars jau vairāk nekā 30 gadus,   Vācijā un Itālijā viņš ir uzstājies kopā ar pasaules vadošajiem operas solistiem. Oļegs  darbojas arī kā pedagogs, koncertē Latvijā un ārzemēs.  Vokālā un instrumentālā kamermūzika ir viņa iecienītākie žanri.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi