Loading Events
Teatralizēta koncertprogramma “Musique d’amour”

(Noticis pasākums) Teatralizēta koncertprogramma “Musique d’amour”

17.03.2023 19:00
Ādažu Kultūras Centrs, Ādaži, Latvija

Pasākuma informācija

Teatralizētā koncertprogramma “Musique d’amour” Vīnes noskaņās būs mūzika par mīlestību; tā iepriecinās un ļaus piedzīvot muzikāli estētisku svētku prieku.
“Laikā, kurā šobrīd dzīvojam, mēs jau salīdzinoši ilgu laiku skaudrāk kā jebkad agrāk saprotam, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt līdzcietību, cilvēcību un spēju sadzirdēt un mīlēt vienam otru. Mīlestība ir dzīvības kodols, dzīvotspējas eliksīrs, kas rada dzīvesprieku un piešķir mūsu dzīvei vērtību un jēgu. Mūsu koncerta vadmotīvs ir mīlestības mūzika kā iedvesmas un stiprinājuma avots, kā dzīvesprieka un mīlestības eksplozija iepretim pasaulē notiekošajam, ” stāsta Operetes teātra valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.
Koncertā piedalīsies solisti: Sonora Vaice, (soprāns), Anta Jankovska (soprāns / Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Alfr. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne Patrīcija Kozlovska (soprāns), Dainis Skutelis (tenors), Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons), Raimonds Ozols (vijole) un Agija Ozoliņa-Kozlovska (klavieres), koncertu vadīs Henrijs Kozlovskis.
Programmā: skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām Operetes teātra izrādēm un populāras operešu mūzikas literatūras – fragmenti no Franča Lehāra operetēm «Jautrā atraitne», «Grāfs fon Luksemburgs», «Paganīni», «Skaista ir pasaule», «Džūdita», «Smaidu zeme», Lelles Olimpijas ārija no Žana Žaka Ofenbaha operas «Hofmaņa stāsti», fragmenti no Karla Cellera operetes «Putnu pārdevējs», Imres Kalmāna operetes «Silva. Čardaša karaliene», Karla Millekera operetes «Laupītājs Gasparone», Johana Štrausa operetes «Čigānu Barons», Čarlza Lekoka operetes «Roka uz sirds», Imres Kālmāna operetēm «Silva», «Mārica», Roberta Planketa operas «Korneviļas zvani» un Vitorio Monti «Čardašs» u.c. pārsteigumi.
Koncerta veidotāji: horeogrāfes Olga Spridzāne un Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja, scenogrāfe Rasa Cirvele, grima māksliniece Liāna Repule, mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.
Koncerts 2 daļās.
Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/125694

Biļešu cenas: 15 – 25 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 20% atlaide un ar Goda ģimenes apliecību (3+ Ģimenes karti) – 40% atlaide

Lasīt vairāk...Citi pasākumi