Loading Events
Teātra teatralizētā GALĀ programma “Musique d’amour”

(Noticis pasākums) Teātra teatralizētā GALĀ programma “Musique d’amour”

13.10.2022 19:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Cēsis, Latvija

Pasākuma informācija

Ceturtdien, 13.oktobrī plkst.19 koncertzālē «Cēsis» izskanēs Operetes teātra teatralizētā GALĀ programma “Musique d’amour” (Mīlestības mūzika)

«Laikā, kurā šobrīd dzīvojam, mēs jau salīdzinoši ilgu laiku skaudrāk kā jebkad agrāk saprotam, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt līdzcietību, cilvēcību un spēju sadzirdēt un mīlēt vienam otru. Mīlestība ir dzīvības kodols, dzīvotspējas eliksīrs, kas rada dzīvesprieku un piešķir mūsu dzīvei vērtību un jēgu. Mūsu koncerta vadmotīvs ir mīlestības mūzika kā iedvesmas un stiprinājuma avots, kā dzīvesprieka un mīlestības eksplozija iepretim pasaulē notiekošajam, tādēļ arī šajā koncertā Operetes teātra komanda būs līdzās ukraiņu tautai ne tikai sirdī un darbos, bet arī mūzikā. Mūsu koncerta īpašā viešņa – jau skatītāju iemīļotais ukraiņu soprāns Mariana Bodnara.» pauž Operetes teātra valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Koncertā piedalīsies izcili solisti: operdīva, vairākkārtēja Lielās Mūzikas balvas laureāte Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns / Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), īpašā viešņa Mariana Bodnar (soprāns / Ukraina), Alfr. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne Patrīcija Kozlovska (soprāns), Dainis Skutelis (tenors), Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons) un vijolnieks Raimonds Ozols, kā arī Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. Koncertu vadīs Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Programmā: skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām Operetes teātra izrādēm un populāras operešu mūzikas literatūras – fragmenti no Franča Lehāra operetēm «Jautrā atraitne», «Grāfs fon Luksemburgs», «Paganīni», «Skaista ir pasaule», «Džūdita», «Smaidu zeme», Lelles Olimpijas ārija no Žana Žaka Ofenbaha operas «Hofmaņa stāsti», fragmenti no Karla Cellera operetes «Putnu pārdevējs», Imres Kalmāna operetes «Silva. Čardaša karaliene», Karla Millekera operetes «Laupītājs Gasparone», Johana Štrausa operetes «Čigānu Barons», Čarlza Lekoka operetes «Roka uz sirds», Imres Kālmāna operetēm «Silva», «Mārica», Roberta Planketa operas «Korneviļas zvani» un Vitorio Monti «Čardašs», kā arī muzikāli ukraiņu mūzikas pārsteigumi.

Koncerta veidotāji: horeogrāfes Olga Spridzāne un Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja, scenogrāfe Rasa Cirvele, grima māksliniece Liāna Repule, mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116671

Biļešu cenas: 15 – 25 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 20% atlaide un ar Goda ģimenes apliecību (3+ Ģimenes karti) – 40% atlaide

Lasīt vairāk...Citi pasākumi