Loading Events
TAUTUMEITAS – RĪTAUSMAS KONCERTRITUĀLS

TAUTUMEITAS – RĪTAUSMAS KONCERTRITUĀLS

22. jūnijs plkst. 04:00
Daugmales pilskalns, , Latvija

Pasākuma informācija

Grupa “Tautumeitas” un tehnoloģiju uzņēmums “Tet” aicina kopīgi sagaidīt sauli īpašā rītausmas koncertrituālā 22. jūnijā, 4:00 no rīta. Leģendām apvītais Daugmales pilskalns kļūs par vietu enerģijas pilnam, maģiskam un vēl nebijušam “Tautumeitu” koncertam, ar ko iesākt vasaras saulgriežu svinības.

“Vasaras saulgriežos mēs apzināmies savu latvietību, saknes un saikni ar dabu,” stāsta grupas dalībniece Asnate Rancāne. “Apziņa, ka šīs tradīcijas ir saglabājušās pat no neolīta laikiem, piešķir lielu jēgu un dod mums perspektīvu. Tāpēc mēs ļoti vēlamies īstenot mūsu ieceri par koncertrituālu, kas notiks visenerģētiskākajā gada laikā.”

“Mēs katru gadu sagaidām šo maģisko saulgriežu saullēktu, bet nu mēs vēlamies to darīt plašākā pulkā – sniegt milzīgu enerģijas lādiņu, “Tautumeitu” mūzikai savijoties ar dabas stihijām, cilvēku vienotību un saulgriežu rituāliem un kopā piedzīvot Lielo kosmisko saulgriežu notikumu,” turpina Asnate.

Piedzīvo mūzikas, dabas un latviešu tradīciju mijiedarbību kopā ar “Tautumeitām” maģiskākajā gada laikā – vasaras saulgriežos!

“Tautumeitas” savā mūzikā̄ izmanto latviešu tautasdziesmu melodijas un tekstus, veido spēcīgas harmonijas un sakausē̄ tās ar mūsdienīgiem skaņu celiņiem, veidojot maģisku un spēcīgu jaunu latvisko skanējumu. Grupa ir radoša arī ar savu vizuālo tēlu – viņu tērpi un kroņi atspoguļo to, cik tuvs ir “tradicionālais” un “futūristiskais”. Viņu izskats ir kosmisks, tomēr reizē arī autentisks, spēcīgs un sievišķīgs. 

Koncerts norisināsies Ķekavas novada svētku ietvaros.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi