Loading Events
Sub Scriptum//Around The Sun. INDIE SHUFFLE Pegaza Pagalmā

Sub Scriptum//Around The Sun. INDIE SHUFFLE Pegaza Pagalmā

5. jūlijs plkst. 20:00
Pegaza pagalms, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Esiet gatavi enerģiskajam indie-mūzikas vakaram kopā ar diviem jaudīgiem kolektīviem – pašmāju mūziķiem Sub Scriptum un igauņu grupu Around The Sun!
Around The Sun ir indīrokeri no Tallinas. Viņu mūzika spēj apturēt laiku, lai visi varētu apvienoties un aptvert mirkli. Mūziķi aicina klausītājus justies brīviem, neapturamiem, iegrimstot ģitāru un lipīgu dziesmu tekstu skaņu sienā. Mūziķi piedalījās OneRepublic un LP koncertos kā publikas “iesildītāji”. Viņi ir pierādījuši savu spēju aizraut skatītājus ar savu eksplozīvo enerģiju.
Sub Scriptum koncertē un uzstājas kopš 2017.gada. Grupa ir spēlējusi dažādos koncertos un festivālos, vairākkārt – Summer Sound. 2023.gada sākumā izdots Mini albums ”Mīlestības” sadarbībā ar Kasparu Ansonu un Jāni Aišpuru. Šobrīd Sub Scriptum turpina strādāt pie jauniem un oriģināliem mūzikas projektiem, sadarbojoties ar Latvijā zināmiem mūziķiem. Grupa paralēli aktīvi koncertē, atrādot šajā gadā paveikto kā arī priecē savus klausītājus ar jau populāriem skaņdarbiem.
Gaidīsim jūs Pegaza Pagalmā 5.jūlijā! Pasākuma sākums – plkst. 20:00. Ieeja bez maksas.

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem bērns, kurš nav sasniedzis 16 gadu vecumu, nakts laikā, no pulksten 22.00 līdz 6.00, nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā bez vecāku, aizbildņa, audžuģimenes, bērnu aprūpes iestādes vadītāja vai viņu pilnvarotas pilngadīgas personas.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi